Visuomenėje galioja tam tikri moteriško grožio standartai. Daugelis žmonių mano, kad patrauklios yra tik lieknos merginos, tuo tarpu moterys, turinčios daugiau apvalumų, dažniausiai yra kritikuojamos ir kartais net gi gali sulaukti patyčių, o tai, žinoma, niekam nėra malonu.

REKLAMA

Bet jei jūs pati mylite savo kūną tokį, koks jis yra, tuomet kęsti tokių replikų tikrai nereikėtų. Paprasčiausiai reikia išmokti teisingai į juos reaguoti. Šiame straipsnyje pateikiame kelis patarimus, kaip tai padaryti.

REKLAMA

Paaiškinkite savo poziciją

Jei sulaukiate komentarų iš savo draugų ar artimųjų apie savo išvaizdą ir svorį, tuomet pirmiausia turėtumėte paaiškinti jiems savo poziciją. Pasakykite jiems, kad priimate savo tokią, kokia esate, ir jie turėtų padaryti tą patį, jei jūs jiems rūpite.

REKLAMA

Nebijokite apšviesti žmonių

Veltis į ginčus su kitais dėl savo išvaizdos tikrai nereikėtų. Geriau apšvieskite juos apie teigiamą požiūrį į savo kūną ir atsakykite į visus jiems kylančius klausimus. Taip jūs pakeisite draugų ir pažįstamų nuomonę apie grožio standartus. Galbūt jie supras, kad gražios yra ne tik lieknos moterys.

REKLAMA

Pabandykite užjausti

Kritikuoti ir smerkti žmogų dėl jo figūros gali tik tie, kurie patys kenčia nuo tam tikrų savo figūros netobulumų. Jiems yra sunku susitaikyti su tuo, kad kažkas gali mėgautis gyvenimu turėdamas ne idealų kūną. Tokius asmenis reikėtų užjausti ir taip pat padėti jiems paaiškinant, kaip jie galėtų pamilti savo kūną tokį, koks jis yra.

REKLAMA

Parodykite kantrybę

REKLAMA

Jei jūs savo artimiesiems bandysite paaiškinti apie pozityvų požiūrį į savo kūną ir pasakysite, kad atsisakote ką nors keisti – jiems tai gali būti šokas. Ypač vyresniems žmonėms priimti tokius dalykus yra sudėtinga. Turėtumėte su jais padiskutuoti, atsakyti į jų kritiką argumentais ir pavyzdžiais. Būkite kantrūs ir pripažinkite, kad kiekvienas turi teisę į savo nuomonę.

Nereaguokite į pastabas

REKLAMA

Nors tai padaryti sunku, tačiau turėtumėte suprasti, kad tikrai ne visų žmonių nuomonė turėtų jums būti svarbi. Jei išmoksite nekreipti dėmesio į kitų žmonių kritiką, turėsite daugiau energijos svarbiems darbams atlikti.

Emocijos yra gerai

Būti visuomet pozityviems yra neįmanoma. Kartais kritika ir replikos tikrai gali nuliūdinti, kas yra visiškai normalu: verkite, pykite, išeikite iš kambario, pabūkite vieni, jei tik jaučiate tokį poreikį. Pilnesnės figūros neturėtų būti patyčių priežastis. Kiekvienas šiame pasaulyje turite teisę į savo nuomonę ir į savo laimę, todėl jei žmogus myli savo kūną ir nenori nieko keisti – kodėl reikėtų jį kritikuoti?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].