Norint gražiai atrodyti, reikia laikytis sveiko gyvenimo būdo: tinkamos mitybos, atsikratyti blogų įpročių, prižiūrėti odą.

Be to, jums reikia suderinti savo gyvenimą su laisvalaikiu. Šiandien norime jums papasakoti, kokias klaidas daro vyresnės moterys.

1 klaida – nustoja kurti tikslus

Jūsų jaunystėje jūsų tikslas gali būti patekti į vieną iš populiariausių universitetų, vėliau – turėti gerą darbą, po to – savo verslą. 

Ir bet kurioje srityje, ne tik profesinėje! Keldami sau naujus tikslus, patys jaučiatės gyvesni.

2 klaida – jūs negalvojate apie savo stilių

Patikėkite,tinkamai pasirinkta apranga gali išryškinti jūsų privalumus. Jūs turite reguliariai tikrinti savo spintą, atsikratyti nebemadingų drabužių ir atlaisvinti vietos naujiems.

3 klaida- Jūs sau nerūpite

Manikiūras, pedikiūras, šukuosenos, veido kaukės, plaukų šalinimas – tai nebūtinai reikia daryti salone, galite šias procedūras atlikti ir namuose.

Neatsisakykite šių procedūrų, nes jos jums suteikia pasitikėjimo!

4 klaida – jūs darote neteisingą makiažą

Būtina suprasti svarbiausias makiažo savybes, pavyzdžiui, jei nuspręsite lūpas dažytis raudonu lūpdažiu, tada tik tai turėtų būti jūsų pagrindinis akcentas, jūsų akių makiažas turėtų būti kuo paprastesnės.

5 klaida – nesirūpinate savo šypsena

Pirma, atsisakykite blogų įpročių (rūkymo, kavos), nes jūsų dantys pageltonuos. Antra, nepamirškite reguliariai lankytis pas odontologą. 

6 klaida – neatnaujinate savo apatinių

Jūs negalite dėvėti tos pačios liemenėlės kelis metus, net jei jums tai patinka. Laikui bėgant krūtinė keičia formą ir jai reikia kitokios liemenėlės.

Liemenėlė turi gerai laikyti krūtinę, bet nespausti.

7 klaida – pasidavimas menopauzei

Taip, tai neišvengiama, bet kas sakė, kad reikia kentėti? 

Nueikite pas gydytoją, kuris padės jums įveikti simptomus, suteikti jums būtinas rekomendacijas ir padaryti šį sunkų laikotarpį kuo lengvesniu. 

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].