Teigiamai ir pozityviai pradėti metus gali padėti įvaizdžio pakeitimas ir pasitikėjimo savimi atsiradimas. Reikėtų stengtis nusidažyti plaukus palankiausiomis sausio mėnesio dienomis.

Plaukų dažymas gali pakeisti gyvenimą ir padidinti pasitikėjimą savimi. Astrologijos ekspertai rekomenduoja įsiklausyti į jų rekomendacijas, kad 2022-ieji metai prasidėtų sėkmingai ir nesugadintumėte savo garbanų. Palankiu metu pakeitę plaukų atspalvį, išsaugosite jų sveikatą ir grožį.

Sausio 1 d.: Mėnulis sausio pradžioje bus Šaulio žvaigždyne. Jaunėjančio mėnulio energija bus neutrali, todėl šią dieną galima dažyti plaukus ir nudažyti ataugusias šaknis. Astrologai rekomenduoja rinktis neryškias spalvas, kurios švelniai veikia plaukus ir neleidžia skilinėti galiukams.

Sausio 2 ir 3 d.: Mėnulis dvi dienas praleis Ožiaragio žvaigždyne. Sausio 2 dienos jaunatis bus ne plaukų dažymo metas. Sausio 3 dieną – puikus metas pakoreguoti savo plaukus, pasidažyti arba nusidažyti pilnai.

Sausio 4, 5 d.: Jaunėjantis mėnulis Vandenio žvaigždyne – puikus metas svajojantiems apie pokyčius. Pakeitę plaukų spalvą, į savo gyvenimą pritrauksite sėkmingų permainų, o ryškūs atspalviai bus nepakeičiami tiems, kuriems trūksta optimizmo ir ryžto.

Sausio 6, 7 d. Mėnulis pereis į Žuvų ženklą, todėl sausio 6 d. bus sėkminga diena plaukų dažymui. Šią dieną ryškios garbanos padės jums pamiršti liūdesį ir ryžtis pokyčiams į gerąją pusę. 7-os dienos dažymas gali greitai išblukti, todėl astrologai rekomenduoja šią dieną jo atsisakyti ir pakeisti jį kruopščia plaukų priežiūros procedūra.

Sausio 8, 9 ir 10 d.: Naktinis dangaus šviesulys tris dienas bus Avino ženkle. Pilnėjančio Mėnulio energija bus sudėtinga, todėl astrologai rekomenduoja atsargiai elgtis su spalvomis. Geriausia diena – sausio 8-oji, kai dėl pasikeitusios plaukų spalvos galėsite pritraukti sau sėkmę.

Sausio 11 ir 12 d.: Mėnulio energija Jaučio ženkle bus palanki, todėl spalvomis galėsite pagerinti savo gyvenimą. Finansinę gerovę ir pasitikėjimą savimi pritrauksite pasirinkę šviesesnius atspalvius.

Sausio 13, 14 ir 15 d.: Pilnėjantis Mėnulis Dvynių žvaigždyne – rizikingas metas kitoms plaukų spalvoms. Šios trys dienos bus kupinos energijos, o nauja plaukų spalva tik padidins rūpesčių naštą. Astrologai rekomenduoja šiomis dienos tik pasirūpinti savo plaukais, kad žiemą jie išliktų stiprūs ir blizgantys.

Sausio 16, 17 d.: Prieš pilnatį Mėnulis bus Vėžio žvaigždyne. Šis laikotarpis energetiškai neutralus, todėl galėsite kreiptis į patikimą stilistą ir atnaujinti plaukų spalvą arba atlikti neįprastą visų jų dažymą. Pakeitę įvaizdį, galėsite išlaikyti teigiamą požiūrį į save ir dėl nieko nesijaudinti.

Sausio 18, 19 ir 20 d.: Sausio 18 d. pilnatis išryškins agresyvumą, keičiant plaukų spalvą, todėl rekomenduojame plaukų dažymą atidėti iki sausio 19 dienos. Jaunėjantis mėnulis Liūto žvaigždyne šią dieną turės teigiamą energiją, todėl plaukų dažymas bus palankus pakiliai nuotaikai ir gerai savijautai.

Sausio 21, 22 d.: Jaunėjantis Mėnulis persikels į Mergelės žvaigždyną. Tai gera diena plaukų dažymui. Geriausia rinktis natūralius atspalvius. Atlikus šį pasikeitimą, bus lengviau bendrauti su aplinkiniais žmonėmis.

Sausio 23, 24 d.: Plaukų dažymas, esant jaunėjančiam Mėnuliui Svarstyklių žvaigždyne, puikiai apsaugo nuo abejonių ir drovumo. Tamsūs atspalviai bus tinkami ir padės padidinti pasitikėjimą savimi.

Sausio 25, 26 d.: Šiomis dienomis Mėnulis bus Skorpiono žvaigždyne. Sausio 25 dieną jaunėjančio šviesulio energija bus maksimaliai teigiama, todėl šią dieną bus galima atlikti drąsius eksperimentus. Plaukų spalvą pakeisti pavyks, jei pasitikėsite profesionalu ir nebijosite naujų pokyčių.

Sausio 27, 28 ir 29 d.: Mėnulis tris dienas bus Šaulio ženklo žvaigždyne, tačiau jo energija bus gana prieštaringa. Plaukų dažymas bus sėkmingas, jei pasirinksite pirmąją iš šių trijų dienų. Sausio 27 dieną jūsų garbanų dažymas praeis sklandžiai.

Sausio 30 ir 31 d.: Paskutines sausio dienas jaunėjantis Mėnulis praleis Ožiaragio žvaigždyne. Šis laikas nebus tinkamas dažymui, nes yra tikimybė, kad nepasieksite tikslaus rezultato, apie kurį svajojote. Tai metas, kai reikės atsipalaiduoti ir rūpintis plaukais, kad šaltis nepakenktų jūsų grožiui.

spalvos

Dažnai išvaizdos pokyčiai gali pakeisti jūsų vidinę savijautą, o plaukų spalvos pakeitimas gali padėti tai padaryti tinkamai. Naujos spalvos keitimas, atliktas palankią sausio mėnesio dieną, gali suteikti jums energijos ir padėti sėkmingai įgyvendinti savo tikslus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].