Seni džinsai gali būti tikrai vertingi, jei žinote, ką iš jų galima pagaminti. Pavyzdžiui, šis išradingas gaminys nereikalauja daug papildomų medžiagų. Pasigaminsite puikią kasdienę avalynę – lengvą, stilingą ir patogią!

REKLAMA

Pirmiausia pasiimkite patogiausias šlepetes ir išmatuokite padus. Perpieškite šabloną ant skaidrios plėvelės.

REKLAMA

Pritvirtinkite šabloną prie putplasčio smeigtukais. Paimkite karštų klijų ir apklijuokite pado kontūrą virvele.

REKLAMA

Nuo plonų nereikalingų šlepečių iškirpkite ir nuimkite viršutinę audinio dalį, suderindami ją su pado forma. Vietoj plonų šlepečių galite naudoti jau paruoštus vidpadžius. Gautus vidpadžius prismeikite prie tampraus audinio, iškirpkite su 1-2 cm užlaida didesnį audinį. Iškirpkite audinį ratu ir priklijuokite prie vidpadžių.

REKLAMA

Po to jums reikės viršutinės dalies modelio šablono. Norėdami tai padaryti, padėkite popierių ant pėdos ir flomasteriu nubrėžkite kojos kontūrus.

REKLAMA

Iš džinsų iškirpkite 4 tokias dalis pagal šabloną.

REKLAMA

Taip pat iš 7×30 cm stačiakampio iškirpkite 2 šlepečių apačios detales. Pritvirtinkite prie džinsų krašto, kad būtų suformuota dvigubos siūlės detalė.

REKLAMA

Viršutines šlepečių dalis susiūkite siuvimo mašina.

REKLAMA

Jei pageidaujate, papuoškite šlepetes išsiuvinėdami (karoliukais, žvyneliais ir pan.).

REKLAMA

Smeigtukais pritvirtinkite viršutinę ir galinę dalį. Jei bus ilgio perteklius,  patrumpinkite. Sujunkite viršų ir kulną, pasimatuokite, nuimkite nuo šlepečių ir susiūkite mašina. Pritvirtinkite šlepetės viršų prie pado.

REKLAMA

Rankomis susiūkite šlepečių viršų su padu, naudodami stiprius siūlus.

REKLAMA

Įdėkite vidpadį ir išbandykite.

REKLAMA

Paprasta, bet miela ir patogi avalynė, kurią galėsite iš karto dėvėti!

REKLAMA

Daugiau informacijos apie tai, kaip pasigaminti espadriles iš džinsų, rasite toliau pateiktame vaizdo įraše:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.