Patarimai, kaip išsirinkti geriausią lovą miegamajame

Miegamasis ir lova gyvenime visada vaidino didelį vaidmenį. Nuo to, kokią lovą išsirinksime priklauso, kaip miegosime ir pailsėsime naktį. Todėl požiūris į miegamąjį visada yra pagarbus ir pagarbus. Tobulėjant civilizacijai, vystėsi ir lovos.

Nuėję ilgą kelią nuo lapų krūvos ant grindų iki modernių patogių lovų, jos tapo nepakeičiamu dalyku kambario interjere. Šiuolaikiniai lovų rėmai yra trijų tipų: mediniai, metaliniai ir kombinuoti. Pati lova, padalinta į dvi dalis: rėmą ir čiužinį.

Mediniai rėmai

Mediniai rėmai gaminami iš medžio masyvo. Pagrindinis iš jų yra bukas. Šis rėmas pasirodo esąs gana stiprus ir ekologiškas, o tai prisideda prie sveiko ir kokybiško miego. Svarbus kriterijus renkantis medinį rėmą yra tas, kuris pagamintas iš lamelės rėmo. Lamelės yra juostos, skirtos čiužiniui paremti, statmenos rėmui.

Lovos patikimumas priklauso nuo šių juostų kokybės. Jie turi būti labai stiprūs ir šiek tiek elastingi, kad išlaikytų čiužinio ir žmogaus svorį. Kokybiškos juostos yra tinkamos lovos rodiklis. Teisingas lamelės plotis turėtų būti 3,7 centimetro.

lovą

Metaliniai rėmai

Metaliniai rėmai yra patikimiausi ir tvirčiausi. Metalo standumas leidžia šioms lovoms tarnauti labai ilgai. Vienintelis neigiamas šių lovų trūkumas yra tai, kad nėra strypų, vietoj kurių dažniausiai naudojami spyruokliniai mechanizmai.

Šis mechanizmas gana greitai susidėvi ir pradeda smarkiai kristi. Vietoj spyruoklių buvo pradėtos naudoti metalinės lamelės. Nepaisant metalinių lamelių elastingumo, jos greitai nusidėvi. Atsižvelgiant į tai, reikės reguliariai keisti čiužinį.

Kombinuoti rėmai

Kombinuotuose rėmuose rėmas pagamintas iš metalo, o lamelės – iš medžio. Naudodamiesi šia galimybe, jie pasiekė metalinio lovos rėmo patikimumą ir lamelių elastingumą, kurios suteikia komfortą ir atsipalaidavimą miegui. Ko gero, geriausias variantas yra kombinuotos lovos.

lovą

Čiužinys

Vienas iš svarbiausių gero miego elementų yra tinkamai parinktas čiužinys. Geriausia pasirinkti ortopedinį čiužinį, jis palaikys visus stuburo trūkumus ir leis kūnui atsipalaiduoti.

Kombinuotas rėmas ir ortopedinis čiužinys bus geriausias pasirinkimas pilnaverčiam ir patogiam miegui. O frazė „laba naktis“ įgis tikrąją prasmę. Taip miegant kūnas pailsės ir bus pasirengęs atlikti naujus žygdarbius!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].