Ar turite problemų valydami tokias vietas kaip orkaitė, grilis, riebaluotas gaubtas, pridegimai ar spiralės? Juos visus galite išvalyti viena priemone! Ji tirpina nešvarumus, riebalus, apnašas ir kt. Ji puikiai veikia ant bet kokio paviršiaus. Ją rekomenduoja Sylwia Panek Instagram, vardu Mama Chemik. Ji yra valymo specialistė, kuri su savo sekėjais dalijasi nuostabiai efektyviais būdais, kaip lengvai išvalyti. Ši naminė valymo pasta už centus yra tik viena iš jų ir jau sulaukė daugybės gerbėjų! Jos dėka dingsta patys didžiausi nešvarumai. Išbandykite patys!

REKLAMA

Pasigaminkite savo naminį valiklį… beveik viskam!

Prieš pradėdami gaminti šį valiklį, turite pasiruošti specialų skystą muilą. Bet čia nėra nieko sunkaus! Tereikia sutarkuoti 5 g pilkojo natrio muilo ir ištirpinti 100 ml vandens. Proporcijas galite didinti pagal poreikį: 10g-200ml, 20g-400ml ir t.t. Palikite mišinį atvėsti – turėtų gautis tiršta konsistencija.

Dabar galite sukurti universalią valymo pastą:

  • Į stiklainį supilkite 200 g sodos.
  • Įpilkite į jį po šaukštą paruošto muilo, kol gausite norimą tirštumą.
  • Visą laiką kruopščiai maišykite.
  • Jei jums labiau patinka skystesnė pasta – dėkite daugiau muilo, jei tirštesnė – mažiau.
  • Ir viskas! Pasta paruošta naudojimui!

Imkitės darbo!

Nuvalykite pasta viską, ką reikia atnaujinti. Likučius nuplaukite švariu vandeniu arba (jeigu nešvarumai didesni) vandeniu, sumaišytu su actu. Baigę nuvalykite paviršių sausai.

REKLAMA

Pamatę rezultatus negalėsite patikėti savo akimis. Ši pasta yra puikus įrodymas, kad pasigaminti valikliai veikia geriau nei parduotuvėse parduodami plovikliai.

Pasta gali susidoroti net su tokių probleminių vietų valymu kaip: vonia, kriauklė, dušo padėklas, kabina ir net balti batų padai! Nesukelia kenksmingų garų. Galite naudoti, kai namuose yra mažų vaikų ar augintinių.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].