Ne tik žmonės, bet ir įvykiai gali mums turėti neigiamos įtakos. Ekspertai papasakojo, kaip pašalinti neigiamą įtaką ir kokiose situacijose tai turi būti daroma, kad nepakenktumėte sau ir savo sėkmei.

Labai svarbu ne tik kovoti su negatyvumu, bet ir užkirsti kelią pačiai jo atsiradimo galimybei. Bioenergijos ekspertai mano, kad neigiamumą dažniausiai sukelia mūsų pačių skundai. Jie gadina mūsų sveikatą, atima sėkmę. Nustokite skųstis likimu ir naudokitės šiais būdais, kad atsikratytumėte negatyvumo, tada jūsų gyvenimas taps daug geresnis.

Šie 3 Zodiako ženklų atstovai yra tikras moterų košmaras

Kaip pašalinti neigiamą įtaką?

Praktika „Skydas“. Tai gana paprasta praktika, panaši į meditaciją. Norėdami ją įgyvendinti, turite įsivaizduoti, kad esate nepasiekiamas problemoms ir neigiamai energijai. Jus supa nematomas skydas, kuris atbaido visus žmonių bandymus jus nuliūdinti ar įsiutinti.

Būtinai pabandykite įsivaizduoti save ir tai, kaip nemalonūs kitų žmonių žodžiai ir nuomonės atsimuša į jūsų biolauką. Tik jūs patys nuspręskite, ar kitų žmonių veiksmai, ar žodžiai jus nuliūdins, ar ne. Ši praktika yra sukurta tam, kad suprastumėte, jog neigiama energija negali jūsų jokiu būdu paveikti, kol neleidžiate tai padaryti.

Žodžiai – slaptažodžiai ir teiginiai. Jei jaučiate, kad kažkas pradeda jus varginti, kelia nerimą ir liūdesį, būtinai apsiginkluokite teisingais žodžiais, kuriuos turite pasakyti sau:

  • „Aš priimu tik gerus dalykus“;
  • „Viskas, kas blogai – mane aplenks“;
  • „Aš stipri / stiprus“;
  • „Niekas nepakeis mano laimės“.

Situacijos, kuriose tai svarbiausia

Kai kas nors jus kritikuoja. Kritika gali būti nuoširdi ir naudinga, siunčiama su meile ir pagarba. Tačiau ji taip pat gali būti beprasmė ir kenksminga. Jei manote, kad dėl žmogaus žodžių prarandate pasitikėjimą savimi ir susinervinate, būtinai naudokite aukščiau aprašytus metodus. Tai neleis kenksmingam žmogui jumis imti manipuliuoti.

Kai su kuo nors susipykote. Visi gali ginčytis su kuo nors autobuse ar metro, eilėje, gatvėje, darbo vietoje. Geriau nelaukti, kol ateis tiesioginiai įžeidinėjimai. Jums tereikia nueiti arba pirmam atsiprašyti. Tai nebus bailumo parodymas. Taip jūs parodysite savo išmintį. Kitu atveju bus gauta neigiamumo dozė. Neatidėliokite vėlesniam laikui savo biolauko išvalymo nuo šių energijos atliekų.

Nostalgijos antplūdis. Praeityje nėra nieko blogo, nebent tai būtų neigiami prisiminimai. Jei dėl kokios nors priežasties prisiminėte ką nors nemalonaus iš praeities, pasakykite sau „dabar šito nebėra“, „tai nebeturi man jokios įtakos“. Tai jums padės. Neleiskite, kad praeitis paveiktų jūsų dabartį!

Jei kažkas jums nesiseka. Mes esame linkę save smerkti, jei kažkas mums nepavyksta. Tai gerai, bet kartais savikritika tampa nebekontroliuojama. Mes ne tik nusimename, bet ir pradedame galvoti, kad viskas prarasta ir niekas nepasikeis. Esant tokiai situacijai, aukščiau aprašyti metodai taip pat bus labai naudingi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].