Naktinis staliukas. Kuo galima jį pakeisti ir sukurti neįprastą interjerą?

Naktinis staliukas – interjero elementas, dekoruotas pagal klasikinius kanonus. Tačiau dabar vis dažniau ir dažniau taikomi kūrybiniai metodai, todėl taisyklių nelieka, tačiau kai kurių baldų poreikis išlieka. Neginčijamas faktas, kad šalia lovos reikia vietos telefonui, ausų kištukams, kremui ar knygai. Bet čia tam galite naudoti ne tik naktinį staliuką. Taigi 10 idėjų!

1. Pufas

Dekoratyvinis gyvūno ar funkcinės formos pufas su laikymo dėžute, puikiai tinka smulkmenoms, reikalingoms šalia lovos. 

Naktinis staliukas

2. Suoliukas

Miegamajame prieš miegą ant jo galite sudėti daiktus, atsisėsti. O jei pasirenkate modelį su stalčiais, naudokite juos daiktų saugojimui. Tačiau miegamajame jam dažnai nėra vietos, todėl suoliuko pastatymas vietoje naktinio staliuko yra praktiškas sprendimas.

3. Taburetė

Kėdutė ar taburetė miegamajame gali atlikti daugybę funkcijų: būti naktiniu staliuku, lempos stovu, augalo lentynėle, bet kuo – tiesiog padėkite taburetę ir naudokite ją daiktams laikyti. Tai taip pat yra papildoma vieta svečiams priimti: užtenka taburetę iš miegamojo perkelti į virtuvę ar svetainę.

4. Skrynia

Skrynia papuoš bet kokį interjerą! Tiesiog pasirinkite modelį, kuris tinka jūsų stiliui. Jai tikrai bus vieta prie lovos: tai tas pats naktinis staliukas, tik didesnis ir įdomesnis.   

5. Šūsnis knygų

Ši pasirinkimas atitiks skandinavišką stilių ar minimalizmą ir tuo pačiu išspręs knygų laikymo klausimą. Sudėkite jas į tvarkingą ar asimetrišką krūvą: viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės.

Naktinis staliukas

6. Fotelis

Skaityti krėsle yra daug patogiau nei lovoje. O miegamajame tai atrodo labai įspūdingai! Krėslą galima pastatyti šalia lovos vietoje naktinio staliuko ir pagauti visus triušius vienu metu.

7. Pakabinama lentyna

Miniatiūrinė lentyna prie lovos užima minimalią erdvę kambaryje, todėl tai puikus pasirinkimas mažoms erdvėms ir minimalistiniam interjerui. 

8. Tualetinis staliukas

Tualetinis staliukas sėkmingai pakeičia naktinį staliuką ir yra labai praktiškas: jame tilps visi reikalingi daiktai, taip pat bus lempa, vaza ir kitos dekoracijos.

9. Pintas krepšelis

Stilinguose pintuose krepšeliuose galite laikyti žaislus, apatinius drabužius, drabužius ir lengvai juos pertvarkyti iš vienos vietos į kitą. O ant dangčio tilps viskas, ko reikia šalia lovos. 

10. Kėdė

Kitas praktinis pasirinkimas, kuriuo negalime pasidalinti. Pirma, tai yra papildoma sėdimoji erdvė, kurią prireikus galima perkelti į bet kurį kambarį. Antra, jos nugaroje yra vieta daiktams, kuriuos dar per anksti skalbti, bet jau per vėlu laikyti spintoje. Na, ir trečia, ant jos sėdynės galite laikyti tuos pačius daiktus, kaip ir ant naktinio staliuko.

Kita idėja: jei kėdė turi skersinį, tarp kojų padėkite storą kartoną ar fanerą. Bus dar viena lentyna!

Naktinis staliukas

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].