Paskutinis besibaigiančių metų mėnuo – svarbus metas, kai reikia užbaigti pradėtus reikalus ir pasiruošti Naujųjų metų šventėms. Mėnulio kalendorius padės jums lengviau pasirinkti laiką, kada bus galima pasirūpinti savimi.

Nagų kirpimas – atsakinga procedūra, kuri gali padėti tiek ir pritraukti sėkmę, tiek ir sukelti problemų. Astrologijos ekspertai rekomenduoja įsiklausyti į numatomą prognozę, kad būtų galima pasirinkti palankiausias gruodžio mėnesio dienas nagų priežiūrai ir jų kirpimui.

Gruodžio 1 d.: Jaunėjantis mėnulis Svarstyklių žvaigždyne – puikus metas prižiūrėti savo nagus. Nukirpus juos šią mėnulio dieną, pavyks atskleisti užslėptus talentus ir pajusite jėgų antplūdį.

Gruodžio 2, 3 d.: Delčioje esantis Mėnulis šias dienas praleis Skorpiono žvaigždyne. Gruodžio 2 dieną nagų kirpimas padės pritraukti sėkmę ir padidinti savigarbą, o gruodžio 3 d., jaunaties išvakarėse, verta atsisakyti nagų gražinimo procedūrų, kad nesusilpnėtų biolaukas ir nekiltų nereikalingų problemų.

Gruodžio 4, 5 d.: Jaunatis Šaulio ženkle gruodžio 4 d. bus netinkamas laikas nagų kirpimui. Abi šios dienos netiks nagų kirpimui, o astrologai rekomenduoja šią procedūrą pakeisti kitomis nagų procedūromis. Vonelės su jūros druska ir drėkinamaisiais aliejais bus tinkamesnės ir padės išvengti trapių nagų efekto.

Gruodžio 6, 7 d.: Mėnulio pilnėjimas Ožiaragio žvaigždyne – ne pats tinkamiausias metas kirpti nagus: dėl šios procedūros gali nusilpti imuninė sistema. Astrologai rekomenduoja pasirūpinti savo savijauta ir imti stiprinti savo sveikatą.

Gruodžio 8, 9 d.: Mėnulio pilnėjimas tęsis, ir šiomis dienomis jis bus Vandenio žvaigždyne. Šio laikotarpio energija netinkama nagams kirpti. Pasiteisinę užkalbėjimai padės nepritraukti nesėkmių, o nagais galėsite pasirūpinti stiprinančių priemonių pagalba.

Gruodžio 10, 11 d.: Mėnulio pilnėjimas Žuvų ženkle – puikus metas pasirūpinti savo gražia išvaizda. Šiomis dienomis nagų kirpimas gali padėti susidoroti su nesėkmėmis ir atsispirti piktadariams.

Gruodžio 12, 13 d.: Mėnulio pilnėjimas Avino žvaigždyne nėra pats tinkamiausias metas nagams kirpti. Astrologai rekomenduoja pasirūpinti savo rankomis ir pasidaryti masažą nuo visų ligų, siekiant sustiprinti imuninę sistemą.

Gruodžio 14, 15 ir 16 d.: Mėnulio įtaka toliau stiprės, persikeldama į Jaučio žvaigždyną. Pirmos dvi dienos bus tinkamos kirpti nagus, o 16 dieną nagų kirpimas gali įtakoti nesėkmes asmeniniame gyvenime ir finansines problemas.

Gruodžio 17, 18 ir 19 d.: artėja Mėnulio pilnatis, kuri įvyks 19 dieną Vandenio ženkle. Šią dieną kirpti nagus yra pavojingą dėl galimų sveikatos problemų. Astrologai rekomenduoja kirpti nagus gruodžio 17 dieną., kad pritrauktumėte teigiamų pokyčių.

Gruodžio 20, 21 d.: Mėnulis pradės savo kelionę į delčią, judėdamas Vėžio žvaigždyno link. Gruodžio 20 dieną nagų kirpimas pakels nuotaiką, o 21 dieną verta pasirūpinti savo nagais, kad išvengtumėte nagų plokštelių lūžinėjimo ir trapumo.

Gruodžio 22, 23 d.: Mėnulis pilnės Liūto ženkle, ir šiuo metu galėsite ne tik kirpti nagus, bet ir sukurti ryškų manikiūrą, kad prisiderintumėte prie pozityvios energijos. Taip pat bus tinkama diena visapusiškai nagų priežiūrai. Parafino vonelės padės išlaikyti jūsų rankas minkštomis, o nagų odelių aliejus padės sustiprinti pačius nagus.

raudoni atspalviai

Gruodžio 24, 25 ir 26 d.: Mėnulis ir toliau pilnės, o šiomis dienomis jis bus Mergelės žvaigždyne. Kirpti nagus bet kurią iš šių dienų bus gera žinia ir sukurs gerą nuotaiką. Astrologai taip pat rekomenduoja pasirūpinti savimi, kad per šventes būtumėte nepakartojami.

Gruodžio 27, 28 d.: link delčios einantis mėnulis persikels į Svarstyklių žvaigždyną. Tokią dieną nagų kirpimas skirtas tiems, kurie ketina sulieknėti. Procedūrą taip pat galima atlikti ir ryte namuose.

Gruodžio 29, 30 d.: dėl silpstančio Mėnulio Skorpione įtakos galima kirpti nagus, tačiau astrologai rekomenduoja būti atsargiems. Žaizdos ir įpjovimai gyja lėtai ir gali būti skausmingi.

Gruodžio 31 d.: mažėjantis, link delčios einantis mėnulis paskutinę 2021 metų dieną praleis Šaulio žvaigždyne. Kirpti nagus tokiu metu reikš nereikalingų problemų atsikratymą ir laimės pritraukimą. Geriausia nagus kirpti ryte, ir suteikti jiems apvalią formą.

manikiūras žiemai

Graži išvaizda – kruopštus darbas, todėl labai svarbu stebėti ne tik savo išvaizdą. Tinkama mityba, fizinis aktyvumas ir geras miegas padės išlaikyti patrauklią išvaizdą ir puikią sveikatą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].