Močiutės būdas, kuris apsaugos nuo vabzdžių net su atidarytais langais!

Deja, vasara yra ne tik malonus oras ir žaliuojanti aplinka, bet ir erzinančios vabzdžių atakos. Jie vistiek lenda ir nuolat stengiasi patekti į namus. Tokiose situacijose žmones paprastai gelbsti tinkleliai nuo uodų ant langų. Tačiau kartais šis metodas trukdo tinkamai išvėdinti namus, o ir tinkleliai neatrodo labai estetiškai.

Štai kodėl mūsų redaktoriai nusprendė jums papasakoti, kaip atsikratyti vabzdžių namuose, naudojant „liaudies“ priemonę.

vabzdžių

Kaip atsikratyti vabzdžių

Mūsų mamos ir močiutės neturėjo galimybės apsisaugoti nuo vabzdžių tinkleliais, todėl naudodavosi senais, patikrintais metodais. Jų namuose niekada nebuvo uodų ar musių. Ir tai nepaisant to, kad vasarą durys ir langai visada būna atviri. Kaip jos tai padarydavo?

Įdomu, kad mūsų protėviai, prieš atsirandant aukštoms technologijoms, pasaulį pažino per bandymus ir klaidas. Taigi prieš daugelį metų jie atrado unikalias beržo deguto savybes. Jie pastebėjo, kad degutas puikiai pašalina uždegimą ir dezinfekuoja. Tačiau, ne mažiau svarbu tai, kad degutas yra labai efektyvus kovojant su vabzdžiais. Nuo tos akimirkos niekas nesulaukdavo nekviestų „mažųjų svečių“ namuose.

vabzdžių

Galite pasinaudoti visomis šios stebuklingos priemonės galimybėmis net ir dabar. Norėdami tai padaryti, turite įsigyti beržo deguto. Ištirpinkite du šaukštus skysto produkto litre vandens. Tada šiuo tirpalu belieka tik užpurkšti ant lango ar durų angos. Padaryta!

Dabar vabzdžių, įskaitant erzinančias muses ir uodus, namuose nesutiksite. Pakanka vieno purškimo, kad kvapas išliktų šiek tiek daugiau nei savaitę. Praėjus šiam laikui, purškimą reikia pakartoti.

Atkreipkite dėmesį į šį veiksmingą, o svarbiausia – biudžetinį būdą. Ir jei jus neramina deguto kvapas namuose, tada neturėtumėte jaudintis. Esant tokiai koncentracijai, jis praktiškai nejuntamas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].