Kai kurie žmonės daug sportuoja, bet nepasiekia norimo kūno sudėjimo, nes negali numesti viršsvorio.

REKLAMA

Kokių penkių maisto produktų reikėtų vengti?

  • Druskos
  • Cukraus
  • Makaronų
  • Dribsnių, kurių nereikia virti
  • Kepto maisto

Taip yra todėl, kad tam tikri maisto produktai neleidžia atsikratyti kūno riebalų.

KOKIŲ 5 MAISTO PRODUKTŲ REIKĖTŲ VENGTI?

Druska

REKLAMA

Būtent ši esminė maisto sudedamoji dalis, sukurianti sotumo jausmą, lemia apkūnią figūrą. Visiškai be druskos apsieiti nereikėtų, nes tai praktiškai neįmanoma.

Tačiau labai svarbu kontroliuoti druskos kiekį savo mityboje.

Be to, reguliarus jos perteklius, patenkantis į organizmą, sukelia ne tik viršsvorio problemą, bet ir blogina širdies bei kraujagyslių sistemos veiklą.

REKLAMA

Cukrus

Specialistų teigimu, cukraus ir nutukimo ryšys yra labai aiškus. Apsieidami be saldumynų ir saldžių maisto produktų savo racione, vos per porą savaičių ir nesportuodami padailinsite savo kūno formas.

REKLAMA

Cukrus nėra vien tik desertai. Šio ingrediento yra duonoje, padažuose, dešrelėse ir kituose parduotuvėje pirktuose produktuose.

Makaronai

REKLAMA

Kai kurie žmonės mano, kad laikantis dietos galima valgyti makaronus. Tačiau taip pat galima rasti sveikesnių maisto produktų, pasižyminčių tokiomis pat alkį malšinančiomis savybėmis.

REKLAMA

Pavyzdžiui, grikių arba kvinojos garnyras jūsų figūrai ir sveikatai būtų daug sveikesnis.

Dribsniai, kurių nereikia virti

REKLAMA

Jei dribsnių nereikia virti, šiuolaikiniam žmogui, kuris nuolat neturi laiko, jie atrodo viliojančiai.

Tačiau jie nėra labai naudingi organizmui: paruošti pusryčių dribsniai ar greito paruošimo dribsniai valandai numalšina alkį, tačiau nesuteikia svarbių maistinių medžiagų. Ypač pavojingi pusryčių dribsniai, kurių sudėtyje yra daug cukraus.

REKLAMA

Keptas maistas

Jei norite atrodyti jauniau ir išlikti liekni daugelį metų, reikėtų vengti kepto maisto.

Keptas maistas praktiškai neturi jokios naudos sveikatai ir turi labai daug kalorijų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].