Miegamojo idėjos, kaip jį įrengti jaukiau ir patogiau

Miegamojo erdvė yra šventa vieta. Uždarote duris ir panyrate į nirvaną, kur niekas nedrįsta trikdyti jūsų ramybės. Bet net ši vieta gali kelti diskomfortą. Pakabinus didelį veidrodį tiesiai priešais lovą gali atsirasti jausmas, kad kambaryje, yra kažkas kitas.

Pasirodo, kad dalykai, į kuriuos anksčiau niekada nekreipėte dėmesio, gali būti tokie erzinantys miegamojo erdvėje. Apskritai, šį kambarį verta įrengti pagal Feng Shui!

MIEGAMOJO IDĖJOS

Darbo zona

Miegamajame tikrai neverta rengti darbo zonos. Rašykite dainas arba atlikite skaičiavimus kitoje vietoje. Jei butas yra vieno kambario, tuomet turėtumėte pagalvoti apie erdvės padalijimą į zonas, kuriose viena vieta bus skirta tik poilsiui ir miegui. Bet kokiu atveju, darbas miegamajame nėra gera idėja.

Miegamojo

Senos pagalvės

Nustebsite sužinoję, kad daugelis pagalvių erzina. Nepatogu ir viskas. Kaip suprasti, kad pagalvė jau atitarnavo savo laiką ir verta pagalvoti apie naują? Pabandykite sulenkti ją per pusę, jei jis negrįš į ankstesnę formą – laikas. Visą patalynę taip pat geriau atnaujinti dažniau.

Smulkmenos

Pasirodo, visokios smulkmenos, smulkūs daiktai, pavyzdžiui, interjero daiktai, visokios žvakės, padėkliukai, popieriaus lapai, taip pat gali kruopščiai erzinti. Panašu, kad nematote nieko blogo, tačiau viskas, kas yra kambaryje, sukuria neigiamą foną jūsų miegui. Todėl verta sutvarkyti miegamąjį ir pernešti smulkmenas į svetainę. Ten, kur yra aktyvioji erdvė.

Knygos ir drabužiai

Ir kam iš tiesų patiktų kojinės, kurios mėtosi kur nors lovos srityje ir jos guli ten, teršdamos aplinką? Tas pats ir su knygomis. Baigtas skaityti – nuneškite į lentyną, kam jas laikyti krūvoje prie galvos?

Miegamojo

Kosmetika ir įtaisai

Kitas įdomus pastebėjimas. Kai kuriems vyrams nepatinka, kad žmona dažniausiai dažosi miegamajame, o tai reiškia, kad visa kosmetika yra čia pat. Prietaisai taip pat nesukelia entuziazmo, ypač jei guli visur. Jūs atsigulėte ant lovos, ten telefonas. Jei jūsų darbas nepriklauso nuo mobiliojo telefono skambučio, palikite jį ne miegamajame.

Gyvūnai

Čia nuomonės dalijamos į dvi dalis: kažkas mėgsta miegoti apsikabinęs du labradorus, o kažkas netoleruoja paukščių čiulbėjimo už lango. Jei norite užmigti pakankamai greitai, išsiųskite visus augintinius pro miegamojo duris, nes kitaip nepavyks pailsėti. 

Po lova

Įdomu, kada paskutinį kartą jūs žiūrėjote po lova? Ten greičiausiai jau yra sąvartynas, savotiškas dulkių surinkėjas. Štai kodėl žmonės įeina į miegamąjį ir sako, sako, aš jaučiu, kad tai kvepia seniena. 

Veidrodis

Žmonės sako, kad miegamajame kabibnamas veidrodį, kad būtų padidinta erdvė, tačiau tai gali sukelti priešingą efektą. Be to, skirtingi dalykai žmonėms pradeda atrodyti keistai. Kai kurie žmonės teigia, kad tai turi poveikį miego kokybei. Jei jums tikrai reikia veidrodžio, tada tegul jis bent jau nebūna didelis. 

Miegamojo

Televizorius

Tai tikra nelaimė. Viskas dar blogiau, kai jis užima brangią vietą. Televizorius gali likti gyvenamajame kambaryje. Jei butas yra vieno kambario, tada bent jau nedėkite jo visai priešais miegamąją vietą.

Lova

Tai yra pagrindinis jūsų atsipalaidavimo elementas ir garantija. Išsirinkite toki lovą, ant kurio galėsite garantuotai atsipalaiduoti. Vieta taip pat vaidina tam tikrą vaidmenį, todėl jūs turite sunkiai dirbti, kad rastumėte tą vietą. Ar norite pamatyti saulėtekį pro langą, ar, priešingai, nenorite nieko matyti, priklauso nuo to, kaip pastatysite lovą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].