Metodas, kuris padės atsikratyti uodų. Mėgaukitės vasara be vabzdžių!

Malonų vasaros vakarą labai lengvai gali sugadinti uodai. Todėl siūlome visiškai natūralų ir lengvą būdą, kaip atbaidyti šiuos nekviestus svečius, kai sėdite lauke ir mėgaujatės gražiu oru. Įvairių vabzdžių atsikratyti labai sunku, todėl būtinai išbandykite šį paprastą būdą jų atbaidymui.

Šio mišinio veikliosios medžiagos yra citrinų sultys ir eukalipto aliejus. Daugelis ekspertų rekomenduoja jas naudoti, nes šios medžiagos puikiai atbaido vabzdžius.

Jums reikalingi ingredientai:

  • 6 skiltelės citrinos;
  • 6 skiltelės laimo;
  • 2 šakelės rozmarino;
  • Vanduo;
  • 7-10 lašų eukalipto eterinio aliejaus;
  • 1 žvakė.

Visus ingredientus, išskyrus aliejų, galite lengvai nusipirkti prekybos centre.

vabzdžių

Minėtą mišinį labai lengva paruošti ir dar lengviau naudoti. Sumaišykite visus ingredientus, duokite jiems laiko išskirti veikliąsias medžiagas ir pradėkite naudoti. Kaip tą daryti? Labai paprasta – nuneškite mišinį į terasą ar balkoną, uždekite žvakę ir uodai prie jūsų neskris.

vabzdžių

Šis mišinys ne tik padeda nuo vabzdžių, bet ir skleidžia malonų kvapą!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].