„Kaip namuose išbalinti virtuvinius rankšluosčius, kad jie būtų tokie pat nepriekaištingi kaip ir tavo?“ – telefonu manęs paklausė draugė. Nesu iš tų žmonių, kurie naudoja rankšluosčius ir kitus virtuvės tekstilės gaminius kol juose atsiranda skylių, tačiau manau, kad būtų neekonomiška išmesti šiuos kasdieniame gyvenime naudingus daiktus po nedidelio jų susitepimo.

Mano mama ir močiutė visada balindavo rankšluosčius verdančiu vandeniu. Tačiau esu tingi namų šeimininkė ir nemėgstu papildomų rūpesčių. Turiu tiek mažai laiko ir noriu jį skirti sau. Metodas, apie kurį šiandien jums papasakosiu, yra išties nuostabus. Ir tegul saulėgrąžų aliejus jūsų nesuglumina, tai tikrai tas naudingas produktas! Mama negalėjo patikėti, kad aš jų net nevirinau.

KAIP BALINTI VIRTUVINIUS RANKŠLUOSČIUS NAMUOSE

Šiandien su jumis pasidalinsiu puikiu būdu, kaip išbalinti virtuvinius rankšluosčius. Šis būdas nepalieka jokių dėmių!

JUMS REIKĖS:

  • 5 l vandens
  • Dubens arba dubenėlio
  • 2 šaukštų augalinio aliejaus
  • 3 šaukštų bet kokio baliklio
  • 4 šaukštų skalbimo miltelių

VALYMO EIGA:

Užvirinkite vandenį virdulyje ir supilkite jį į dubenį, dubenėlį ar kibirą. Pažiūrėkite, kur jums labiau patinka.

Į vandenį įpilkite augalinio aliejaus, skalbimo miltelių ir baliklio. Švelniai išmaišykite, tada sudėkite rankšluosčius ir kitus virtuvėje naudojamus skudurėlius, kuriuos norite išbalinti. Leiskite tekstilės dirbiniams atvėsti tame pačiame inde su vandeniu.

Lengviausia rankšluosčius į tirpalą sudėti ir palikti per naktį, o ryte ištraukti jau be nešvarumų.

Po to išskalbkite rankšluosčius rankomis arba, jei nenorite vargintis, galite naudoti skalbimo mašiną. Tik tokiu atveju prieš užmerkiant naudokite skalbimo mašinai tinkamus miltelius.

Švarius, išplautus rankšluosčius pakabinkite išdžiūti.

Tai ir yra ta ypatingoji gudrybė! Labai paprasta, ar ne?

MANO PATARIMAS JUMS

Taip pat siūlau namuose išbalinti švelnius nėrinius. Tačiau svarbiausia, kad šiuo būdu galėsite išvengti pageltimo!

Dabar žinosite, kaip namuose balinti virtuvinius rankšluosčius, kad jūsų virtuvės tekstiliniai pagalbininkai būtų spindinčiai balti. Patikėkite manimi, šis metodas veikia 100 %. Nežinau, kokia magija čia veikia, bet net bet kokia dėmė, net ir labai sena, išnyksta akimirksniu!

Išbandykite ir įsitikinkite patys!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].