Liaudies patarimais galite tikėti, galite ne. Tačiau juos išmėginti tikrai nepakenks!

Pagerinti savo finansinę situaciją norėtų kiekvienas. Pažiūrėkime, kaip tai galima padaryti.

Pirma taisyklė

Jei jums grąžino skolą, gavote atlyginimą ar avansą, paėmėte paskolą – viską, ką gavote, parneškite į namus. Pirmą dieną nesiskirkite su pinigais. Jei ketinote už juos ką nors nusipirkti, pasiimkite reikiamą sumą arba sumokėkite kortele, tačiau ką tik gauti banknotai turi būti namuose bent per naktį, kad jūsų aurą įkrautų pinigine energija. Paslėpkite juos slaptoje vietoje.

Antra taisyklė

Banknotai turi būti laikomi rankinėje ir nukreipti gerąja puse į jus. Jų negalima lankstyti, sulenkti, sutrupinti, suplėšyti, sudėti aukštyn kojomis ir perkelti iš vienos vietos į kitą. Piniginę taip pat rinkitės atsakingai, nes būtent per ją jūs keičiatės energija su pinigais. Piniginė turi būti nauja ir brangi, o ne pigi ir suplyšusi.

Trečia taisyklė

Absoliučiai kiekvienas žmogus turi laimės numerį, banknotą ar monetą. Tereikia pasidaryti tikrą pinigų talismaną iš savo mėgstamo daikto ar numerio. Amuletas pritrauks jums papildomų finansinių srautų, kurie padidins jūsų pajamas. Tokį daiktą turite laikyti šalia pinigų, periodiškai jį išimdami, kad atnaujintumėte ar išvalytumėte energiją.

Ketvirta taisyklė

Yra įsitikinimų apie unikalų pinigų talismaną. Tai banknotas, skaičius, atitinkantis du, tris arba net keturis jūsų gimimo metų skaičius. Tokio amuleto negalima nei ieškoti, nei juo keistis: jis turi pats jus susirasti. Todėl atidžiai stebėkite visus banknotus, kurie praeina per jūsų rankas. Jei jūsų talismanas jus suranda, išsaugokite jį, niekam neduokite ir nešvaistykite.

Penkta taisyklė

Draudžiama sudėti pinigus į krūvas, ypač jei jose gaunasi nelyginis skaičius banknotų. Tokie pinigai susiginčys ir jus paliks. Kiekvienas pinigas privalo turėti savo porą.

Šešta taisyklė

Pinigų elementas yra žemė ir metalas, todėl kuo daugiau jūsų pinigai sąveikauja su šiais energijos šaltiniais, tuo daugiau jų atsiranda. Patariama pinigus laikyti žemės vazono dugne, apraizgyti metaliniais siūlais arba įsigyti specialų aukso ar sidabro laikiklį.

Septinta taisyklė

Jei norite padidinti savo pajamas, turite atlikti vieną paprastą ritualą. Ant popieriaus lapo parašykite tokią formulę: „7 + 1 = 8“, kur 7 yra veiksmo energijos personifikacija, 8 yra begalybės simbolis, o 1 – stabilumo ženklas.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].