Kai ateina pavasaris, o tada vasarą, greičiausiai pradėsite teikti pirmenybę šviesiai aprangai, todėl savaime, reikės ir šviesaus apatinio trikotažo.

Tačiau yra viena rimta problema – tokie apatiniai drabužiai labai greitai praranda patrauklią išvaizdą, tampa pilki ir geltoni.

Baltos spalvos liemenėles ir kelnaites yra pakankamai sunku prižiūrėti.

Ir šiandien mes paruošėme jums puikią medžiagą apie tai, kokie paprasti ingredientai turi būti pridėti prie vandens, kad būtų galima grąžinti liemenėlę į savo originalų baltumą!

Kaip lengva liemenėlę balinti nepažeidžiant audinio?

SUDEDAMOSIOS DALYS:

2 šaukštai druskos

1 valgomasis šaukštas sodos

1 valgomasis šaukštas skalbimo miltelių

Kaip naudoti?

Į švarų dubenį įpilkite šilto vandens, bet jokiu būdu jis negali būti verdantis! Į vandenį pridedame pirmiau nurodytas medžiagas, gerai sumaišome, būtina, kad viskas ištirptų.

Po to paliekame liemenėlę 15-20 minučių – tai yra pakankamai laiko, kad jūsų liemenėle vėl taptų balta.

Tokiu atveju, jei liemenėlė būna labai purvina – leiskite jai pabūti vandenyje apie 30 minučių, ILGIAU NEREIKIA!

Po to skalbiniai turi būti švelniai išplaunami su rankomis. Taip pat:

  • neištampykite
  • ir netrinkite

Be to, skalbiniai turi būti nuplauti švariu šiltu vandeniu (primename – ne verdančiu!!!). Ir čia yra dar vienas svarbus žiemos laikotarpio patarimas:

ATMINKITE: Baltos liemenėlės negali būti išdžiovintos ant šilto radiatoriaus, dėl to laikui bėgant ant liemenėlių atsiranda geltonos dėmės.

Šis plovimas puikiai tinka ir kitiems baltos spalvos daiktams: plonoms palaidinukėms, marškinėliams ir t.t. Taigi, jūsų mėgstami daiktai labai ilgai išliks akinantys.

Taip pat žemiau pateikiamas viso skalbimo proceso vaizdo įrašas, rekomenduojame susipažinti su juo:

Pasidalink komentarais, ar turite savo triukų apatiniams drabužiams plauti?

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].