Norint atnaujinti užuolaidas, mums reikės druskos, skalbimo miltelių arba skysčio ir acto.

REKLAMA

1. Įdėkite užuolaidas į šiltą vandenį, esant 36 laipsnių temperatūrai, į vandenį įpilant daug druskos. Druska suminkštins vandenį ir panaikins geltonumą bei purvą. Vanduo bus stebėtinai tamsus – toks stiprus yra druskos poveikis. Leiskite mirkti pusantros valandos.

REKLAMA

2. Dar kartą skalaujame šiltu vandeniu. Faktas yra tai, kad karštame vandenyje tiulis ir kiti ploni audiniai tampa geltoni ir tampa standūs.

REKLAMA

Vanduo turi būti atvėsintas ranka. Vandens temperatūra, išmatuota pagal alkūnę, kaip ir prieš maudant vaiką. Vanduo turi būti šiltas, bet ne per karštas.

REKLAMA

3. Vėlgi užpilkite tos pačios temperatūros vandenį ir pridėkite skalbimo miltelius! Gerai ištrinkite ir nuplaukite.

REKLAMA

4. Vėlgi, įpilkite 36 laipsnių temperatūros vandens, pridėkite acto – šaukštą vienam litrui vandens. Taip užtikrinama, kad „tonas“ spindėtų. Audinio pluoštai pradės spindėti, taps elastingi, saulėje šis efektas sustiprės. Audinys spindės nuo šviesos!

REKLAMA

Jūsų užuolaidos taps sniego baltumo po šios procedūros!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].