Jei nenorite leisti pinigų parduotuvėje pirktiems kvapiesiems kubeliams, puikus ir visai nebrangus pakaitalas gali būti namuose pagamintas kubelis. Jį galite pasigaminti patys iš 2 ar 3 ingredientų. Šiame straipsnyje žingsnis po žingsnio parodysime, kaip tai padaryti!

REKLAMA

Vieta, kurioje visada turi būti švaru ir ji turi maloniai kvepėti

Iš visų namų ruošos darbų švaros ir gaivaus kvapo palaikymas tualete yra vienas iš mažiausiai malonių. Tualeto valymas niekam neteikia malonumo, tačiau sėdėti ant net ir šiek tiek nešvaraus ir nemalonų kvapą skleidžiančio klozeto yra vienas baisiausių dalykų. Todėl kiekviena namų šeimininkė turi valyti tualetą daug dažniau nei norėtų. Be to, turite įsitikinti, kad nėra kvapo, kuris visiems asocijuojasi su tualetu. O jei tai reikia padaryti, būtų gerai, kad būtų galima naudoti namuose pasigamintą priemonę ir tai kainuotų nedaug.

REKLAMA

Todėl verta išbandyti metodą su naminiais tualeto kubeliais. Jie užtikrins, kad iš jūsų tualeto visuomet sklistų malonus kvapas, kurio jums nereikės gėdytis.

REKLAMA

Namuose pagamintas kubelis klozetui – štai kaip jį galite pasigaminti patys, naudodami vos kelis ingredientus

Reikės 2 gabalėlių muilo ir 600 ml grindų plovimo skysčio. Pirmiausia muilą sutarkuokite vidutinio dydžio tarka. Tada sudėkite jį į dubenį ir supilkite grindų valiklį. Viską gerai išmaišykite. Tai atlikę, supilkite mišinį į puodą. Švelniai kaitinkite ant silpnos ugnies, kol muilas ištirps. Jei norite, nuėmę nuo ugnies, į mišinį galite įpilti šiek tiek dezinfekavimo priemonės, tačiau pačio kvepiančio kubelio gamybai tai nėra būtina.

REKLAMA

Gautas mišinys yra tirštas, todėl nuėmę nuo ugnies iš karto supilkite jį į maistine plėvele išklotą indą ar skardą. Palikite jį taip, kol visiškai atvės – kol jis taps kietu ir bus galima supjaustyti pailgais gabaliukais. Šios juostelės yra jūsų naujieji klozeto aromatiniai kubeliai. Dabar tereikia juos priklijuoti prie klozeto (jie turėtų labai lengvai prilipti prie drėgnos klozeto sienelės).

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].