Kur negalima taupyti remonto metu? Klaidos gali daug kainuoti...

Tilpti į numatytą remonto biudžetą beveik neįmanoma. Kažkas tikrai nepastebėta, todėl reikia papildomų išlaidų. Todėl daugelis siekia taupyti. Vieni bando rasti pigesnių statybinių medžiagų, kiti atsisako kai kurių darbų. Yra tokių, kurie taupo meistrams.

Tačiau labai greitai paaiškėja, kad taupus moka du kartus: tam tikros rūšies darbai turi būti perdaryti. Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie tai, kur negalite taupyti remonto metu.

Projektas

Remonto projektas automatiškai padidina išlaidas 10-15%. Deja, taip. Bet specialistas vizualizuoja jūsų norus, teisingai parenka medžiagas ir įvertina išlaidas pagal jūsų biudžetą. Prieškambaryje bus daugiau vietos, indaplovė tilps į jai skirtą vietą, o miegamasis taps jaukiu ir tiksliai tenkinančiu jūsų svajonę. Ir visa tai bus pateikta iš anksto.

taupyti

Elektrikas

Čia nieko negalite sutaupyti. Elektros sistemos yra pagrindiniai namo ar buto elementai, todėl reikia rimtai žiūrėti į jų montavimą. Darbus turi atlikti atitinkamų įgūdžių turintys specialistai. Tokiu atveju galite naudoti tik patikimas ir aukštos kokybės medžiagas, kurios nėra pigios.

Inžinerinės sistemos

Vandens tiekimas, kanalizacija, šildymas, grindinis šildymas, dujų tiekimas – čia turbūt nėra ko paaiškinti. Neraštingo inžinerinių sistemų montavimo atveju rizikuojate užlieti savo butą ir užtvindyti kaimynus iš apačios. Ir tada jūs taip pat turėsite mokėti už savo ir kaimynų remontą. Taip pat galite būti be šildymo, grindų šildymo, dujų.

taupyti

Durys ir langai

Rinkdamiesi jas atminkite, kad aukštos kokybės langai ir durys užtikrina patikimą šilumos ir garso izoliaciją. Be too nėra komforto, tačiau yra papildomų išlaidų energijai. O pakeitimas geresnėmis priemonėmis reiškia ne tik naujų langų įsigijimą, bet ir remontą.

Grindys

Pvz., Drėgnoms patalpoms- virtuvė, vonios kambarys, plytelės yra geriausias pasirinkimas. Ir nors laminatas yra pigesnis, drėgmė privers jus kartoti remontą vos po poros metų. Plytelės tarnaus dešimtmečius. Bet net jei pasirinksite laminatą, linoleumą, kilimą – kad ir ką – labiausiai atsparios dilimui medžiagos kainuos daugiau nei tos, kurios praranda savo išvaizdą ir savybes per 1-2 metus. Ir jei toks dažnas kosmetinis remontas nebus įtrauktas į planus, geriau rinktis brangesnes medžiagas.

taupyti

Meistrai

Patyrę specialistai žino, kad pagrindinės problemos kyla ne dėl medžiagų atrankos, o su žmonėmis. Kuo profesionaliau dirba komanda ar privatus meistras, tuo patikimesnė jo reputacija, tuo brangesnės jo paslaugos. Tai nereiškia, kad tik brangiausios komandos gali atlikti kokybišką remontą, vien tik patirtis ir įgūdžiai negali kainuoti įtartinai pigiai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].