Miltai turi galiojimo laiką, kuriam pasibaigus jų nereikėtų išmesti. Produktą galima naudoti net ir tuo atveju, jei sandėliavimo metu jis buvo apniktas vabzdžių. Papasakosime, ką galite padaryti su miltais, ką su jais galite nuvalyti, kaip galite padėti sunokinti vaisius ir net išguiti skruzdes iš virtuvės.

Nerūdijančio plieno valymas

Kiekvienuose namuose yra keletas nerūdijančio plieno daiktų. Pavyzdžiui, šaukštai ir šakutės, kurie staiga ėmė darytis matiniais.

Tokius metalinius įrankius galima valyti sausu skudurėliu, pabarstytu miltais.

Blizgesys ir spindesys bus garantuotas!

Padėkite avokadui prinokti

Išsirinkti prinokusį avokado vaisių moka ne kiekvienas. Jei jums nesiseka to padaryti, įdėkite avokadą į popierinį maišelį, pabarstykite jį miltais ir palikite tamsioje vietoje. Po dienos turėsite visiškai prinokusį vaisių!

Neleiskite skruzdėlėms užvaldyti virtuvės

Skruzdėlės jūsų namuose gali pasirodyti bet kada. Jei jos pasirodo virtuvėje, kur negalite naudoti nuodų, pabarstykite jų susitelkimo vietas miltais. Procedūrą gali tekti pakartoti kelis kartus.

Kova su kenkėjais

Paprasčiausias būdas tai padaryti – pabarstyti miltais kultūrinius augalus, kad atbaidytumėte amarus. Jie gali būti naudojami kaip prevencinė priemonė ir staigaus vabzdžių antpuolio atveju.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].