Kodėl naktį geriau laikyti miegamojo duris uždarytas?

Palikti miegamojo duris praviras nėra geras pasirinkimas, kad ir dėl ko taip darote. Yra net keletas priežasčių, kodėl geriau jas uždaryti. Visų pirma, tai pravartu daryti dėl savo pačių saugumo. Pasidomėkime išsamiau.

Gaisro metu padidėja tikimybė išgyventi

Jei namuose kils gaisras, ugnis pro praviras miegamojo duris lengvai pateks į kambarį. Kai pabusite, gali būti jau per vėlu. Uždarytos durys suteiks šiek tiek laiko imtis reikiamų veiksmų.

Izoliuojamas triukšmas ir pagerėja miego kokybė

Jei gyvenate triukšmingoje vietovėje, jums gali būti sunku užmigti. Todėl geriau yra uždaryti miegamojo duris. Net jei gyvenate ramioje vietovėje, uždarytos durys padės prislopinti nakties garsus ir sukurti jaukesnę aplinką kokybiškam miegui.

Padidėja tikimybė išgirsti vagis

Jei laikote miegamojo duris uždarytas, yra didesnė tikimybė, jog išgirsite, kad kas nors nulenkia jų rankeną ir bando įeiti į kambarį. Net jei vagis nesilaužia į miegamąjį, uždarytos durys neleis jam pastebėti, kad jūs namuose, ir duos laiko pasislėpti, kol atvyks pagalba.

Padeda išvengti teigiamos energijos nutekėjimo

Viena iš fegšui taisyklių teigia, kad nederėtų miegoti kambaryje su atviromis durimis. Tada visa teigiama energija ištekės lauk ir ją pakeis neigiami srautai. O uždarę duris ne tik to išvengsite, bet ir sustiprinsite savo saugumą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].