Kaip tinkamai apšildyti balkoną ir kokių klaidų vertėtų vengti?

Pagaliau žiemos laikotarpis praėjo ir jūs nusprendėte, kad tai yra geriausias laikas apšildyti balkoną kitam šaltajam sezonui? Tai puikus sprendimas! Tačiau šiam darbui reikia gerai paruošti ir išstudijuoti didžiulį kiekį informacijos. Šiandien mes padėsime jums nepadaryti lemtingų klaidų apšildant balkoną.

balkoną

APŠILDYKITE BALKONĄ

Daugeliu atvejų, kai žmonės patys sujungia balkoną su likusiu butu, jie gailisi dėl savo sprendimo. Faktas yra tai, kad tai nėra įprastas remontas, kuris apima tik statybinių medžiagų buvimą ir šiek tiek miklumo. Norint, kad balkonas būtų buto dalis, reikia dar keleto papildomų darbų.

Mes tikrai nenorime, kad visi šie darbai būtų atlikti veltui. Ir kad nepadarytumėte nepataisomų klaidų, būtinai laikykitės patarimų, kuriuos jums surinkome.

balkoną

10 DAŽNIAUSIŲ KLAIDŲ

Trūksta aiškaus plano

Remontuojant svarbiausia yra laikas ir dėmesys detalėms. Prieš pirkdami viską, ko reikia remontui, sutelkite dėmesį į skaičiavimus ir keletą kartų patikrinkite visus matavimus, atsižvelgdami į medžiagą, kurią naudosite, taip pat į diegimo metodą.

Atsižvelkite į visas detales ir nepamirštant net smulkmenų vėlesniam laikui, pavyzdžiui, montuokite tinklelį nuo uodų ar profilio plėtiklius.

Taupykite pinigus

Šildyti balkoną iš vidaus savo rankomis nėra sudėtinga, jei tik protingai pasieksite šį procesą. Pvz., Neturėtumėte taupyti pinigų išorinės sienos, kuri po sujungimo taps butu, izoliacijai. Tai nepadarys įtakos klimatui ir oro temperatūrai bute, tačiau dėl to sutaupysite daug pinigų.

Netinkamas grindų išlyginimas

Nedėkite per daug medžiagų ant grindų, kad jos būtų išlygintos. Langų ir grindų izoliacijai „pasidaryk pats“ turėtų būti atliekama tik iš ypač lengvų medžiagų.

balkoną

Geriausia įdėti du izoliacijos sluoksnius, o ant viršaus padaryti vieną ploną lyginimo sluoksnį.

Per daug sandariklio

Tai labai dažna klaida, kurią galima pastebėti. Perteklinis sandariklis, išlįsiantis iš įtrūkimų, yra tik košmaras kiekvienam atsakingam ir tvarkingam savininkui. Visada stenkitės nupjauti šiuos perteklius ir atsargiai šlifuoti.

Garų barjerinės medžiagos trūkumas

Jei nenorite, kad kondensatas sugadintų visą naują dangą ir izoliaciją, būtinai naudokite garų barjerinę medžiagą. Paprastai tai yra tik plonas specialios plėvelės sluoksnis, tačiau net ir atliekant paprastą remontą jis gali vaidinti svarbų vaidmenį.

balkoną

Nepakankama izoliacija

Daugelis žmonių mano, kad jei parapetas ir sienos klojamos putplasčio blokeliais, papildomos izoliacijos nereikia. Tai visai ne taip. Deja, tokio storio mūras taip pat gali užšalti. Štai kodėl tokiu atveju geriau žaisti saugiai ir papildomai izoliuoti.

Papildomo skydelio sukūrimas

Daugelis savininkų, siekdami padidinti savo balkono plotą, išima papildomus stiklus. Tokie dizainai pasižymi daugybe trūkumų. Pvz., Ant stiklo gali kauptis krituliai, o bendras vaizdas rimtai gadina pastato fasadą.

Stiklinimas be rėmų

Tai moderni europietiška idėja, kurią daugelis nori panaudoti. Tačiau reikia nepamiršti, kad oro sąlygos mūsų šalyje gali labai skirtis. Įtrūkimai tarp stiklo drobių nebus apsaugoti nuo šalčio, o pats stiklas labai greitai tampa nešvaruss.

Radiatorius balkone

Jokiu būdu nepašalinkite vamzdžių už buto ribų. Tai griežtai draudžiama ir dėl labai rimtų priežasčių. Šilumos nuostoliai balkone yra per dideli, o vamzdžiai gali labai sušalti!

Trūksta leidimo pertvarkyti

Jei norite pašalinti sieną tarp buto ir balkono, nedelsdami atsisakykite šios idėjos! Tokia rizika kupina didelių baudų. Be to, jei kada nors norėsite parduoti savo butą, greičiausiai susidursite su didelėmis problemomis.

balkoną

Remontas nėra lengva užduotis, kuriai reikia gero pasiruošimo, pastangų, nervų, o svarbiausia – daug laiko.

Geriausias patarimas, kurį galite duoti remontą pradėjusiam asmeniui: jei turite pakankamai pinigų, patikėkite šį darbą profesionalams.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].