Orkaitės valymas visuomet reikalauja gana nemažų pastangų, tačiau viskas gali būti gerokai paprasčiau, jei pasinaudosite mano kaimyno patarimu. Viskas, ko jums reikia, tėra indaplovės tabletė!

Kaip valyti orkaitę su indaplovės tablete?

Tai gana paprasta. Tereikia indaplovės tabletę padėti ant kepimo skardos, užpilti verdančiu vandeniu ir pašauti į maždaug 100 laipsnių įkaitintą orkaitę.

Tabletė pradės tirpti, o išsiskiriantys garai nusės ant sienelių. Visa tai ištirpdys riebalus ir suminkštins kitus nešvarumus, todėl išvalyti orkaitės vidų bus gerokai paprasčiau.

Po dviejų valandų išimkite kepimo skardą ir išpilkite vandenį.

Nuvalykite orkaitės vidų drėgna šluoste ir popieriniu rankšluosčiu.

Orkaitė ir vėl blizgės švara!

Tokį orkaitės valymą rekomenduoju atlikti kartą per mėnesį.

Taip pat galite pasinaudoti ir mūsų skaitytojų patarimais:

„150 ml vandens sumaišau su 2-3 šaukštais kepimo miltelių ir įpilu šiek tiek acto. Dubenį su šiuo mišiniu pašaunu į orkaitę ir nustatau 100 laipsnių temperatūrą. Palieku 35-45 minutes pastovėti, o tuomet nuvalau orkaitės sieneles“ Monika C.

„Orkaitės valymui naudoju citriną. Į gilią kepimo skardą pilu vandenį ir išspaudžiu kelių citrinų sultis. Įjungiu orkaitę ir palieku pastovėti. Po 15 minučių orkaitę išvalau kempinėle“.  Erika B.

„Į vandenį įpilu kepimo miltelių ir įjungiu orkaitę. Vėliau tiesiog nuvalau orkaitės sieneles“. Ieva M.

„Geriausiai pasiteisina skutimosi putos, kuriomis  lengvai pašalinsite riebalus. Nors tai skamba keistai, tačiau tai tikrai veikia. Tikrai užtenka pačių pigiausių putų, ir orkaitė tampa tarsi nauja.“ Marija P.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].