Visų žmonių bioritmas skiriasi: kai kurie jaučiasi patogiai išlipę iš lovos auštant, o kiti jaučiasi žvalūs tik tuo atveju, jei miega iki pietų. Tačiau dažniausiai pabudimo laikas priklauso nuo aplinkybių, o ne nuo mūsų norų. Nenusiminkite: yra keletas paprastų ir prieinamų būdų, kaip padaryti rytus malonesniais.

širdis

Žadintuvas

Standartinės žadintuvų melodijos dažnai sukelia melancholiją: arba tai yra melodijos, kurios atkakliai „cypaudamos“ rėžia ausį, arba tylūs kūriniai, sukeliantys tik vieną norą – miegoti toliau.

Turėtumėte atsisiųsti mėgstamą dainą į savo išmanųjį telefoną ir ryte pabusti klausydamiesi jos. Tegul tai bus šviesus, linksmas kūrinys, kuris pakraus jūsų geros nuotaikos baterijas visai dienai.

produktyvumas

Žinoma, muziką reikėtų rinktis atsargiai, nes po kurio laiko daina gali nepatikti dėl reguliaraus klausymosi ar dėl to, kad pradėsite ją sieti su žadintuvu.

Kaip patikti sau

Siūlome atsikelti pusvalandžiu anksčiau, nei įprasta, ir sudaryti šiandienos malonių dalykų sąrašą. Ne tik tai, ką padaryti būtina, kaip rekomenduojama daugelyje šaltinių, bet ir tai, kas jums tikrai patiks.

Ir geriau elgtis su savimi kaip su mažu vaiku: jei atlikote sunkią užduotį – padrąsinkite save. Pavyzdžiui, jei užpildėte nemėgstamą darbo ataskaitą laiku, leiskite sau nusipirkti šokolado ar ledų.

Priklausomai nuo to, ką mėgstate, mini motyvacijai jums gali padėti kosmetika, kvepalai, kvapnios vonios, lūpų balzamai, išskirtinis užkandis ar netgi skanukas jūsų mylimam augintiniui. Tai turėtų būti nebrangios smulkmenos, tačiau suteikiančios jums puikios nuotaikos ir gerų emocijų.

Vanduo

Ryte niekas neatgaivina geriau nei vanduo. Be dantų valymo ir veido priežiūros, turite nusiprausti po kontrastiniu dušu. Tai ypač puiku vasarą, kai lauke karšta. Tada šaltas vanduo neišgąsdins taip stipriai.

karantino

Bet kuriuo atveju, vanduo – tai žvalumas. Nepamirškite, kad žiemą turite būti dėmesingesni sau: iškart po dušo apsivilkite šiltu chalatu, sušildykite kojas ir neišeikite su šlapiais plaukais į lauką.

Kelias į darbą

Dažnai darbas yra jūsų kasdienybė, todėl tikriausiai pats maršrutas yra žinomas iki skausmo. Kiekvienas krūmas, parduotuvė ir posūkis. Kai tik įsidarbiname naujoje vietoje, įkvėpimo tyrinėti aplinką būna daug daugiau. Mes grožimės paukščiais ir kvėpuojame neįprastu oru.

Tada, atrodo, nepastebimai visa tai dingsta. Tačiau yra būdas sugrąžinti naujumo jausmą, šiek tiek pakeitus įprastą keliavimo į darbą būdą. Kelyje neprarasite laiko, tačiau praturtėsite maloniais įspūdžiais.

Jei nėra galimybės pasukti kitu keliu, pažvelkite į pažįstamą vietą naujai. Stebėkite gamtą ir žmonės aplink arba, norėdami paįvairinti kelionę, pasiryžkite suskaičiuoti bent 5 vyrus su kepurėmis ar pastebėti bent 3 šunis.

Rutina yra gerai, kol tos rutinos nėra per daug. Todėl tikimės, kad šie patarimai padės lengviau ir smagiau pradėti rytą. Net jei gimėte po Zodiako ženklu, kuris nuolat viskuo nepatenkintas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].