Plytelių siūlių valymas gana dažnai reikalauja tikrai nemažai pastangų. Čia susikaupia daugybė nešvarumų, kuriuos labai sunku pašalinti. Būtent todėl plytelių siūles vertėtų reguliariai valyti. Tą daryti bus gerokai paprasčiau, jei pasinaudosite žemiau pateiktais patarimais.

REKLAMA

Vertėtų nepamiršti, kad tarp plytelių besikaupiančius nešvarumus svarbu valyti ne vien tik dėl estetikos: šiuose plyšiuose veisiasi bakterijos ir pelėsiai, kurie plinta greitai ir nepastebimai! Tarp plytelių taip pat gausu muilo ir vandens nuosėdų, todėl čia susidaro ideali terpė mikrobams augti.

Rūpinkitės savo sveikata ir nepriekaištinga vonios kambario išvaizda – tam tereikia acto ir sodos.

REKLAMA

Išvalykite plytelių siūles šia pigia ir natūralia priemone: rezultatas jus tikrai nustebins!

REKLAMA

Taigi, nuo ko pradėti?

Pirmiausia užsimaukite pirštines.

REKLAMA

Sumaišykite actą, sodą ir šiltą vandenį.

Gauta mase ištepkite siaurą šepetėlį (puikiai tinka senas dantų šepetėlis), ir juo iššveiskite plytelių siūles.

REKLAMA

Galiausiai nuplaukite vandeniu.

Jei plytelių siūlės nėra  labai užterštos, jas galite valyti vandens ir acto mišiniu. Lygiomis dalimis sumaišykite vandenį ir actą, supilkite į buteliuką su purškikliu. Užpurkškite ant plytelių siūlių, ir po kurio laiko nuplaukite vandeniu. Šia priemone plytelių siūles valykite reguliariai.

REKLAMA

Nuvalytas plytelių siūles galite impregnuoti žvake: vaško sluoksnis papildomai apsaugos nuo pelėsio atsiradimo.

Šie plytelių siūlių valymo būdai puikiai tinka ir sienų, ir grindų plytelėms. Nelaukite, kol nešvarumai įsisenės, ir veiksmų imkitės jau dabar!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].