Veidrodis visada laikomas nepakeičiamu namų interjero elementu. Tačiau pasiekti tobulą veidrodžio paviršiaus švarą kartais nėra lengva, ypač jei veidrodis buvo suteptas ir ant jo yra dėmės bei nešvarūs dryžiai.

Tenka ieškoti būdų, kaip atsikratyti nešvarumų nepažeidžiant veidrodžio paviršiaus ir pasiekti puikų rezultatą be didelių pastangų.

Ne visi nebrangūs produktai gali nuvalyti veidrodį iki blizgesio, nepalikdami išdavikiškų dryžių ant jo paviršiaus. Tokiu atveju gali tekti pagalvoti apie muiluotą vandenį, laikraščius ir senas pėdkelnes.

Miegamojo

KAIP IŠVALYTI VEIDRODĮ NUO DĖMIŲ IR BET KOKIO ANT JO ESANČIO PURVO

Kvepalai

Puikus būdas valyti dėmes su kvepalais ar odekolonu gali greitai išspręsti dėmių ant veidrodinių paviršių problemą.

Pasirinkite kvepalus, kurių nenaudojate, arba kurie jums atsibodo, ir imkitės darbo.

Užpurkškite ant vatos diskelio kvepalų ir kruopščiai nuvalykite suteptą paviršių. Po tokios procedūros veidrodis blizgės kaip naujas, o namuose išliks malonus kvapas.

Actas

Drastiškesnis būdas kovoti su dėmėmis ant veidrodžio – naudoti acto ir vandens mišinį. Actą sumaišykite su vandeniu santykiu 1:1 ir iš karto pradėkite valyti.

Po tokios procedūros veidrodis bus nepriekaištingai švarus ir neįtikėtinai gražiai blizgės.

Pėdkelnės

Naudotos ar skylėtos pėdkelnės, kurios turėtų būti išmestos ar perdirbtos, vis dar gali būti naudinga priemonė paviršiams valyti.

Pirmiausia veidrodis nuvalomas muilo tirpalu, o pėdkelnės naudojamos paviršiui nupoliruoti iki blizgesio. Po šios procedūros ant veidrodžio neliks nė vienos dėmelės.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].