Female covering her nose with her hand, isolated

Sakoma, kad jei vieną kartą dėvėtą daiktą padedi kartu su švariais rūbais, tai viskas, kas saugoma greta esančioje lentynoje, gali būti prisotinta prakaito kvapo.

REKLAMA

Mes jums papasakosime, kaip greitai ir efektyviai pašalinti prakaito kvapą iš mėgstamų rūbų. Tai padės net tiems, kurie prakaituoja ypač stipriai. Išskalbkite drabužius iš karto arba bent jau pamirkykite juos, neatidėliokite to vėlesniam laikui.

Patarimas nr.1

Jei jau susidūrėte su aštraus prakaito kvapo problema, naudokite kepimo sodą. 3 litrams vandens paimkite 2 valg. š. sodos ir 30 minučių pamirkykite rūbą paruoštame tirpale.

REKLAMA

 

REKLAMA

Patarimas nr.2

Su problema padės susidoroti akmens druska, kurią skalbiant galima supilti į miltelių skyrių.

Patarimas nr.3

Šampūnas gali būti išpilamas ant audinių pažastų srityje ir paliekamas 1 val., po plovimo dings ir kvapas, ir dėmės.

REKLAMA

Patarimas nr.4

Skalbimo muilas greičiausiai pašalina kvapus. Atlikite mirkymą, kai tik nusivilksite drabužius. Pakanka patrinti pažastų sritį ir palikti drabužį 30 minučių, o tada greitai išplauti.

Patarimas nr.5

Atskieskite skalbimo miltelius vandenyje santykiu 1:10 ir pamirkykite drabužius – pašalinsite prakaito kvapą ir dėmes.

REKLAMA

Svarbiausia, prieš taikydami vieną iš aukščiau nurodytų plovimo būdų, pažiūrėkite, ką apie tai mano medžiagos gamintojas. Skalbimo instrukcijos yra etiketėje – jų būtina laikytis.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].