Ant plytelių ar medinių plokščių atsiradę įbrėžimai išties neatrodo estetiškai, tačiau šiandien sužinosite, kaip galite lengvai ir saugiai juos pašalinti. Taigi, kaip pašalinti įbrėžimus nuo grindų? Jums į pagalbą skuba kamuoliukas! 

REKLAMA

Kaip pašalinti ant grindų atsiradusius įbrėžimus? Kamuoliukas jums tikrai padės! 

Tikriausiai svarstote, kas per kamuoliukas? Jums pravers valant ir tvarkantis paprasčiausias teniso kamuoliukas. Geltonas lauko teniso kamuoliukas, o ne stalo teniso kamuoliukas. Kodėl ir kaip jis veikia? Kaip jis gali pašalinti įbrėžimus? Viskas priklauso nuo jo unikalaus paviršiaus… 

REKLAMA

Teniso kamuoliukas yra pagamintas iš medžiagos, kuri puikiai pašalina bet kokius įbrėžimus nuo daugumos paviršių, tokių kaip plytelės ar medinės grindų plokštės. Didžiausias kamuoliuko privalumas tas, kad jis nebraižo minėtų paviršių, o jei valant grindis pasirenkate netinkamus gaminius – įbrėžimų gali būti dar daugiau. Taigi, juo galite saugiai išvalyti beveik visus įbrėžimus. 

REKLAMA

Tereikia paimti tokį kamuoliuką į ranką ir pradėti švelniai juo trinti. Po kelių sekundžių įbrėžimai turėtų išnykti. Beje, po šios procedūros kamuoliukas tikrai nepaliks matomų pėdsakų dėl specifinių medžiagos, iš kurios jis pagamintas, pluoštų. Tai labai greitas ir labai paprastas būdas pašalinti staiga atsiradusius nešvarumus ar įbrėžimus. 

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].