Pagalves vertėtų skalbti bent du kartus per metus, tačiau tai priklauso ir nuo to, kaip gausiai prakaituojame nakties metu. Pagalvių skalbimas ir džiovinimas dažniausiai atima tikrai nemažai laiko, todėl mes jums papasakosime, kaip atsikratyti dulkių erkučių be skalbimo ir džiovinimo.

REKLAMA

Soda

Valant pagalves gali pagelbėti soda, kuri puikiai sugeria drėgmę, neutralizuoja nemalonius kvapus, kovoja su grybeliais ir bakterijomis. Maža to, ji efektyviai dezinfekuoja paviršius ir gali padėti pašalinti dėmes.

REKLAMA

Pirmiausia paruoškite pagalvės užvalkalą. Į jo vidų įberkite daug sodos ir užvilkite ant pagalvės. Gerai supurtykite. Padėkite pagalvę, o po 30 minučių nuvilkite užvalkalą ir išsiurbkite pagalvę.

REKLAMA

Actas

Actas pasižymi puikiomis dezinfekcinėmis savybėmis. Supilkite actą į butelį su purškikliu, įpilkite šiek tiek vandens. Suplakite. Šiuo purškalu išpurkškite pagalvę ir nuvalykite šluoste, suvilgyta arbatmedžio ar eukalipto eteriniu aliejumi. Arbatmedžio aliejus efektyviai naikina bakterijas ir virusus.

REKLAMA

Ar žinote, kada pagalvę reikia pakeisti nauja?

REKLAMA

Jei daug metų nekeitėte pagalvės, turėtumėte susimąstyti, kad galbūt atėjo laikas įsigyti naują. Pagalvė turėtų išlaikyti savo formą, o jos paviršius turi būti lygus. Dvejojate, ar jums reikia naujos pagalvės? Atlikite paprastą testą. Sulenkite pagalvę per pusę. Jei jis negrįžta į pradinę formą, tai yra ženklas, kad ją reikia pakeisti nauja.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.