Visų rūšių augalų lapai ir žiedlapiai yra puiki medžiaga kūrybiniams projektams ir dekorui. Tačiau jų džiovinimas senamadišku būdu – tarp knygos puslapių – nėra greitas procesas, galintis labai sulėtinti projektą. Tačiau yra vienas labai paprastas ir praktiškas būdas, kaip  išdžiovinti bet kurio augalo lapus ir žiedus greičiau.

Pagamintas dekoro elementas gali būti naudojamas, pavyzdžiui, sukurti tokį originalų dekoratyvinį rėmą.

Jums reikės:

  • šviežių augalų lapų,
  • lygintuvo,
  • 2 spausdinimo popieriaus lapų.

Ant lyginimo lentos padėkite įprasto biuro popieriaus lapą. Ant jo uždėkite pasirinktą žiedą ar lapus, ištiesinkite.

Tada uždengiame šakelę kitu tokio paties popieriaus lapu ir iš viršaus lyginame iki vidutinės temperatūros įkaitintu lygintuvu. Jei lapai yra raukšlėti, tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Kartkartėmis patikriname augalą, kad neišdžiūtų per daug. Nuimame lapą ir vos per minutę gauname gatavą ruošinį meniniams projektams!

Norint sukurti dekoratyvinį rėmelį, be augalo, reikės ir paties rėmelio su 1 ar dviem stiklais. Tiesiog ant pirmo stiklo išdėliojame visą dekorą ir uždengiame antruoju, ir dekoracija paruošta! Svarbiausia čia yra įsitikinti, kad stiklas yra švarus.

Rėmelio turinys gali būti keičiamas priklausomai nuo sezono ar nuotaikos.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].