Stiprūs chemikalai ir valikliai gali būti veiksmingi, bet, deja, jie nėra geriausias ir ekologiškiausias sprendimas. Dažnai užtenka pažvelgti į jų sudedamąsias dalis, kad suprastumėte, jog jie gali būti tiesiogiai kenksmingi aplinkai ir mums patiems. Todėl vietoj jų mėgstu naudoti namuose pagamintus natūralius valymo produktus. Jie gali būti veiksmingesni nei manote, be to, jie tikrai tausoja aplinką ir mano piniginę. Šiame trumpame straipsnyje pasidalinsiu su jumis keliomis namų šeimininkių gudrybėmis, kaip galima pigiai ir sau nekenkiant išvalyti vonios kambarį.

REKLAMA

Vonios ir tualeto kambariai yra vienos iš tų namų vietų, kurios dažniausiai būna nešvarios ir kurias reikia dažnai valyti. Jų valymas nėra malonus ir lengvas darbas. Vonioje yra kriauklė, vonia, dušo kabina, o tualete – klozetas ir plytelės, kurias reikia nuolat valyti. Pastarųjų valymas reikalauja ypač daug laiko ir ypatingai vargina. Gali atrodyti, kad plytelių, o ypač su daug tarpelių, negalima išvalyti be stiprių ploviklių. Bet iš tikrųjų vonios kambarį galima išvalyti visiškai natūraliu būdu ir gauti labai džiuginantį rezultatą!

REKLAMA

Blizgančios plytelės

Neseniai sužinojau apie unikalią gudrybę, kaip galima natūraliai išlaikyti plyteles švarias.

REKLAMA

O geriausia tai, kad tam tereikia vieno ingrediento, kurį dauguma mūsų ir taip dažnai turi namuose.

Kalbu apie… citriną!

REKLAMA

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, tai perpjauti citriną į dvi dalis.

REKLAMA

Tada paimti vieną iš citrinos puselių ir įtrinti ja plyteles arba dušo kabiną.

Jei plytelės labai nešvarios, procedūrą galima pakartoti kelis kartus. Tokiu atveju netrukus turėsite blizgančias, švarias plyteles, kurios dar ir maloniai kvepės!

REKLAMA

Taip pat galite naudoti actą

REKLAMA

Tai ne vienintelis genialus patarimas, kaip išvalyti vonios kambarį ir ypač plyteles.

Be to, galite naudoti actą ir muilą. Tam jums prireiks:

REKLAMA
  • 0,2 l skystojo muilo
  • 0,2 l acto
  • tuščio purkštuvo buteliuko
  • švarios šluostės

Visų pirma actą reikia 3 minutes pašildyti. Tada supilti į purkštuvo buteliuką ir pripilti skysto muilo. Gerai suplakti, kad ingredientai susimaišytų.

Tada mišinį beliks išpurkšti ant plytelių ar kitų nešvarių paviršių, kuriuos reikia nuvalyti. Šis mišinys taip pat puikiai tinka keraminiams klozetams ir kriauklėms valyti.

REKLAMA

Išpurškus, reikia palikti maždaug vienai minutei ir vėliau nusausinti šluoste. Nuo šiol jūsų vonios kambarys bus tobulai švarus ir kvepiantis – visa tai taip paprasta!

Triukas su citrinomis yra neįtikėtinai paprastas ir veiksmingas, be to, jis leis jums rūpintis savo sveikata ir aplinka.

Pasidalinkite šiuo straipsniu su savo artimaisiais, kad ir jie turėtų galimybę išbandyti šiuos natūralius valymo būdus. Jie tikrai bus šiais išradingais būdais labai patenkinti!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].