Kiekviena pavyzdinga šeimininkė norėtų turėti virtuvės stalviršį, ant kurio galėtų viską atlikti, tačiau, kita vertus, jis atrodytų nepriekaištingai. Šiandien parodysime, kaip pašalinti virtuvės stalviršio įbrėžimus ir subraižymus naudojant priemones, kurias tikriausiai jau turite namuose.

REKLAMA

Kaip pašalinti virtuvės stalviršio įbrėžimus?

Galite naudoti daugybę metodų. Tačiau jei nenorite be reikalo leisti pinigų specialiesiems produktams, šie dalykai bus patys geriausi:

REKLAMA

Riešutai

REKLAMA

Šis sprendimas gali jus labai nustebinti! Tačiau tai puikiai tinka, jei jūsų virtuvės stalviršis yra tam tikro medžio atspalvio. Žinoma, riešutai tiesiogine prasme neištaisys įbrėžimo ar įdrėskimo (kaip ir dauguma priemonių), tačiau jie leis veiksmingai paslėpti įbrėžimą ir jį užmaskuoti. Paprasčiausiai paimkite išlukštentą riešutą ir patrinkite juo įbrėžimo vietą. Tai atlikite palei įdubą. Geriausiai tinka graikiniai, pekano riešutai arba migdolai (rinkdamiesi konkrečius riešutus atsižvelkite į stalviršio atspalvį). Įspėjimas: nenaudokite šio metodo lakuotiems stalviršiams!

Citrinų sultys ir augalinis aliejus

REKLAMA

Sumaišykite citrinų sultis ir augalinį aliejų santykiu 1:1. Tada medvilniniu skudurėliu užtepkite mišinį ant įbrėžimo ir (arba) įskilimo ir trinkite, kol jis pasidengs. Tai labai paprastas sprendimas, kurio privalumas – universalus pritaikymas visų rūšių stalviršiams. Deja, jo pagrindinis trūkumas yra tas, kad jis gerai veikia tik esant nedideliems įbrėžimams ir nelygumams. Su gilesnėmis ar didesnėmis problemomis paprasčiausiai neįmanoma susidoroti. Tačiau, laimei, yra ir kitų būdų.

REKLAMA

Batų tepalas

Šis metodas apskritai neturėtų nieko stebinti. Kadangi batų tepalas skirtas įvairiems batų trūkumams užmaskuoti, labai panašų vaidmenį jis gali atlikti ir virtuvės stalviršiui. Batų tepalą tepkite plonu teptuku. Tada nuvalykite stalviršio viršų vatos diskeliu.

REKLAMA

Antakių pieštukas

Antakių pieštukas gali veikti labai panašiai kaip maskuojamoji pasta. Pasirinkite tinkamos spalvos pieštuką ir užpildykite juo įbrėžimą ar įtrūkimą. Palikite tai 24 valandas pabūti ir nuvalykite visus likučius šluoste.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].