Vairuotojams automobilių stovėjimo aikštelėse gali kilti daug problemų. Viena jų – tai bilietų ištraukimas iš parkomatų. Kai kurie žmonės netgi turi išlipti iš automobilio, kad tai padarytų. Vis dėlto, viena gudrybė tikrai palengvins šią veiklą.

REKLAMA

Triukas su virtuvinėmis žnyplėmis

Bet kokie parkomatai, esantys priešais įvažiavimą į automobilių stovėjimo aikšteles, gali sukelti daug streso. Kad gautumėte bilietą, turite gerokai pasistengti. Daugumai žmonių per atvirą automobilio langą nepavyksta pasiekti šių bilietų. Jiems tenka atidaryti automobilio dureles ir išlipti. Maža to, tenka skubėti, kol užtvaras dar nenusileido.

REKLAMA

Ar kada susimąstėte, kad tokių nepatogumų gali padėti išvengti paprastos virtuvinės žnyplės? Jei jas turėsite savo automobilyje, paimti bilietą galėsite gerokai greičiau ir paprasčiau. Taip pat šis įrankis padės paprasčiau ištraukti daiktus, jei šie nukrenta po sėdyne.

Kaip efektyviai išvėdinti automobilį?

REKLAMA

Tereikia iš pradžių atidaryti langą keleivio pusėje, o tada atidaryti vairuotojo pusės dureles, kad  į saloną patektų gryno  oro. Tokiu būdu galite daug greičiau ir efektyviau išvėdinti automobilį. Taip pat verta atidaryti bagažinę!

Ką daryti, kai staiga užklumpa audra?

REKLAMA

Uždenkite automobilį, pvz., antklode (būtinai uždenkite priekinį stiklą ir stoglangį), o patys atsisėskite ant galinės sėdynės (išvengsite traumų dėl stiklo šukių).

Kaip išsiurbti sunkiai pasiekiamas vietas?

REKLAMA

Ant dulkių siurblio vamzdžio uždėkite popierinį tualetinio popieriaus ritinį. Nupjaukite jo galiuką, kad jis atitiktų vietą, kurią norite išsiurbti. Tokiu būdu pašalinsite visus nešvarumus.

Kaip iš automobilio pašalinti drėgmės perteklių?

REKLAMA

Į dubenį įberkite druskos ir per naktį palikite prie priekinio stiklo. Ryte drėgmės kiekis transporto priemonėje turėtų būti mažesnis.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].