Tinkama mityba gali padėti numesti svorio. Tačiau jei norite dailaus kūno, to nepakanka. Tik sportas gali jį sutvirtinti.

Sakote, nemėgstate sporto salių? Neturite joms laiko? Ne bėda! Pakaks reguliariai atlikti šiuos 4 itin veiksmingus pratimus. Ir džiaugsitės gražiu kūnu.

1. Pratimas „Kėdė“

Atsistokite prie sienos ir stipriai prispauskite prie jos nugarą. Dabar, neatitraukę nugaros nuo sienos, atsisėskite, tarsi ant įsivaizduojamos kėdės. Užfiksuokite save šioje pozicijoje ir stovėkite taip 60 sekundžių. Laikui bėgant, stovėjimo laiką galite padidinti.

2. Lenta sienoje

Atsiremkite rankomis į grindis ir pėdomis įsirenkime į sieną. Tada paeiliui patraukite kojas nuo sienos ir palieskite keliu grindis. Atlikite šį pratimą minutę. Tada pamažu galite padidinti treniruotės laiką.

3. Atsispaudimai

Atsistokite ir pasirenkite į sieną delnais. Mažiausiai 15 kartų atlikite prispaudimus nuo sienos.

4. Pratimas „Tiltelis“

Atsigulkite ant nugaros, sulenkite kelius ir pėdas atremkite į sieną. Po vieną nuimkite kojas nuo sienos, pakelkite aukštyn, kartu pakeldami užpakalį nuo grindų. Atlikite šį pratimą 15 kartų su kiekviena koja.

Atlikite pratimus reguliariai ir tikrai pastebėsite rezultatą! Neužmirškite mankštos derinti su sveika mityba!

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].