Iš seno kavos staliuko apvalaus stalviršio galima pagaminti gražų, praktišką ir stilingą daiktą jūsų namams!  Jį pasigaminti galės bet kas.

REKLAMA

Stalviršio paviršių nušlifuokite smulkiu šlifavimo popieriumi. Tuomet nugruntuokite baltais akriliniais dažais. Gali prireikti dviejų ar trijų sluoksnių su tarpiniais išdžiūvimais.

Viršų nudažykite įvairiomis spalvomis ir norimais raštais. Galite susikurti bet kokį norimą raštą – jis nebūtinai turi būti sudėtingas! Jei nemokate piešti, spausdintuvu atsispausdinkite patinkantį trafaretą.

REKLAMA

Suraskite centrą ir padarykite jame skylę.

Nugarėlėje padarykite nedidelį įdubimą ir priklijuokite laikrodžio mechanizmą.

REKLAMA

Priekinėje pusėje pritvirtinkite laikrodžio rodykles. Viršuje, apačioje, kairėje ir dešinėje pusėje priklijuokite nedidelius audinio gabalėlius.

REKLAMA

Originalus laikrodis, kurio dizainą galite susikurti patys! Įkvepiantis seno kavos staliuko perdarymas į naują kambario akcentą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].