Skalbimas daugeliui žmonių yra varginantis darbas, ypač jei ant drabužių yra dėmių. Pasirodo, nereikia naudoti įmantrių preparatų norint jas išvalyti. Sužinokite, kaip namuose pašalinti dėmes nuo drabužių. Kartais tereikia akimirkos neatidumo, kad mėgstami marškiniai ar suknelė susiteptų. Tada iškart bėgame į vonią jų plauti. Deja, net ir greitas veiksmas dažnai duoda prastus rezultatus, nes dėmė neišnyksta. Tačiau tai dar ne pabaiga, jums tereikia druskos!

REKLAMA

Kaip pašalinti dėmes nuo drabužių?

Dėmėtus drabužius dažniausiai metame į skalbimo mašiną tikėdamiesi, kad pavyks juos išsaugoti. Naujausių skalbimo mašinų technologija leidžia skalbti drabužius net žemoje temperatūroje. Tačiau pasirodo, kad ant įsisenėjusių dėmių tai visai neveikia, o ir subtilaus audinio papildomai gadinti nenorime. Geriausia eiti į virtuvę ir pasiimti druskos, kuri ne tik suteikia skonio maistui, bet ir padeda pašalinti dėmes. Verta pridurti, kad tai natūrali valymo priemonė, kuri nepažeis audinio. Prieš dėdami skalbinius, į būgną įberkite 2 šaukštus druskos ir įjunkite įrenginį kaip įprasta. Tada įpilkite skalbinių ploviklių ir palaukite, kol prietaisas baigs savo darbą. Druska efektyviai išvalys dėmes.

Kiti būdai pašalinti dėmes iš drabužių

  • Puikus dėmių valiklis bus 3% vandenilio peroksido naudojimas. Geriausia užtepti ant dėmės ir palaukti kelias minutes. Geriausia jį naudoti ant lengvų audinių, kad jų nepažeistumėte. Tik tada turėtumėte skalbti drabužius kaip įprasta.
  • Kita priemonė – spiritas, kuris pašalins vaisių, uogų dėmes. Tiesiog užpilkite ant dėmės ir palikite 30 minučių. Praėjus šiam laikui, 1 valandai pamerkite drabužius į šiltą vandenį. Galiausiai, skalbkite mašinoje.
  • Kitas dėmių valiklis yra actas. Belieka jį užpilti ant dėmės ir trinti, kol ji visiškai išnyks. Tada sudėkite drabužius į skalbimo mašiną ir išskalbkite juos įprastai. Drabužiai atrodys kaip nauji.

druskos

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].