Fengšui patarimai: kodėl verta namuose auginti amazoninę leliją?

Amazoninė lelija yra egzotiškas kambarinis augalas, stebinantis savo grožiu ir grakštumu. Ši gėlė ne tik papuoš namus, bet ir teigiamai paveiks namo atmosferą ir gyventojų nuotaiką.

Teigiama energija

Namuose, kur auga amazoninė lelija, karaliauja ramybė, klestėjimas ir harmonija. Ir taip yra neatsitiktinai, nes net senovės Kinijoje buvo pastebėtas ryšys tarp šių gėlių ir teigiamos energijos.

Naudinga energija sklinda iš egzotiškos gėlės, palaipsniui pakeičia namuose esančią neigiamą energiją ir suteikia namams ramybę bei gerą nuotaiką.

Gydomosios savybės

Iš augalo sklindantis teigiamas krūvis pripildo namuose gyvenančius žmones linksmumu ir grąžina jų jėgas. Ypač galingas energijos išsiskyrimas vyksta žydėjimo metu. Šiuo laikotarpiu gėlė grąžina prarastą dvasinę energiją namų gyventojams, palengvindama depresiją ir pašalindama tingumą.

Tik nestatykite vazono su augalu miegamajame, nes iš jo gaunama energija neleis tinkamai atsipalaiduoti ir užmigti.

Poveikis vaikams

Pasak fengšui, šis kambarinis augalas stipriai veikia vaikus. Vaikai, šalia kurių yra ši gėlė, bręsta greičiau nei jų bendraamžiai. Atsiskleidžia jų kūrybiniai sugebėjimai, kyla potraukis naujoms žinioms. Gėlė išvaro vaikų baimes, saugo nuo ligų ir verčia labiau pasitikėti savimi.

Stiprina šeimą

Kai šeima turi kokių nors problemų, verta įsigyti amazoninę leliją. Kūrybinė energija, kurią neša gėlė, padės sutuoktiniams pamiršti kivirčus ir nuoskaudas bei vėl susivienyti. Jei namuose jau yra amazoninė lelija, tačiau ji ilgai nežydi, tai reiškia, kad augalas visą energiją išleidžia šeimos mikroklimatui gerinti. Todėl tokiame name gyvenantys žmonės turi apie tai pagalvoti, pabandyti surasti sutrikimo priežastį ir imtis priemonių jai pašalinti.

Apsauga nuo piktos akies

Kolumbijoje, savo tėvynėje, amazoninė lelija laikoma galingu amuletu, saugančiu nuo žalos ir piktos akies. Tai ypač pasakytina apie dailiosios lyties atstoves. Jos bus patikimai apsaugotos ir galės nebijoti neigiamo išorės poveikio.

Gėlė, kaip veidrodis, atspindės visus neigiamus dalykus ir grąžins juos piktavaliui.

Amazoninė lelija yra nuostabus augalas, kurį būtinai turi auginti tie, kurie trokšta laimės sau ir savo šeimai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].