Dažniausiai pasitaikančios klaidos, dėl kurių lengvai suplyšta pėdkelnės

Posakis „geriau turėti šimtą raukšlių ant veido, nei vieną raukšlę ant pėdkelnių“ atsirado ne šiaip sau. Nubėgusios pėdkelnių akys – pažįstamas vaizdas, kuris daugeliui moterų atrodo gėdingas. Kad to išvengtumėte, nustokite daryti dažniausiai pasitaikančias klaidas, dėl kurių lengvai suplyšta pėdkelnės.

Neatsargiai jas užsimaunate

Dėl nepakankamo dėmesio detalėms smarkiai sutrumpiname pėdkelnių tarnavimo laiką. Dėl įvairių aksesuarų (pvz., žiedų ir apyrankių) plonas audinys gali įtrūkti.

Netvarkingai laikote drabužius

Jei norite, kad pėdkelnės ilgai tarnautų, turite išmokti jas tinkamai laikyti. Venkite laikyti delikačius drabužius kartu, ypač su rūbais, į kuriuos jie gali įsipainioti. Pėdkelnes geriausia laikyti atskirai.

Ne visada atsižvelgiate į skalbimo režimą

Ar galima pėdkelnes skalbti skalbimo mašinoje? Šis ginčas niekada nesibaigs. Vieni sako, kad plonas pėdkelnes saugiau plauti rankomis, o kiti mano, kad galima apsieiti ir su šiuolaikine technika. Svarbiausia pasirinkti skalbimo režimą delikatiems rūbams ir, prieš dedant į skalbimo mašiną, išversti pėdkelnes į vidų. Reikia nepamiršti ir to, kad skalbimas vien šaltame vandenyje nesugadins pėdkelnių spalvos ir medžiagos.

Netinkamai jas plaunate rankomis

Venkite karšto ir plaukite drungnu vandeniu. Karštas vanduo sunaikina pėdkelnių elastingumą. Kad išvengtumėte mechaninių pažeidimų, netrinkite per stipriai ir kiek įmanoma venkite aštrių judesių.

Netinkamai džiovinate

Kai kurios skalbimo mašinos turi džiovinimo režimą. Tačiau taip džiovinti pėdkelnes ne visada rekomenduojama. Nekabinkite jų ant radiatoriaus: veikiamas šilumos, audinys keičia savo struktūrą ir praranda elastingumą. Jei norite ilgai dėvėti pėdkelnes, laikykite jas sausas ant drabužių virvės, tačiau atsargiai su spaustukais – šie maži „pagalbininkai“ gali sugadinti delikatų audinį. Geriausias pasirinkimas yra paskleisti pėdkelnes ant horizontalaus paviršiaus.

Avite šiurkščius batus

Atėjus rudeniui, nusiauname batelius ir pereiname prie storų batų. Deja, šiurkšti batų oda gali suplėšyti pėdkelnes. Šią problemą lengva išspręsti – mūvėkite plonas, medvilnines kojines. Pėdkelnės tada nesilies su šiurkščia batų oda, todėl labai mažai tikėtina, kad nykštys suplyš.

Ne visada atsižvelgiate į audimą

Ne visada atkreipiame dėmesį į gaminio aprašymą, tačiau ten pateikiama reikšminga informacija. Jei pėdkelnės iš dviejų eilučių, produktas bus stipresnis ir tarnaus ilgiau. Neseniai pradėtos gaminti pėdkelnės iš mikropluošto siūlų. Jos yra pakankamai patvarios.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].