Žinoma, visos moterys yra gražios. Tačiau tam, kad kiti pastebėtų ir įvertintų jūsų grožį, tenka griebtis įvairių makiažo gudrybių.

Nesvarbu, jei kosmetinėje neradote reikiamo produkto ar negalite skubiai jo nusipirkti. Juk iš tiesų nėra nepakeičiamų dalykų!

Lūpų dažai

Užtepkite kelis taškus lūpų dažų ant skruostų ir patrinkite pirštais. Štai ir skaistalai. Tik tepkite prieš naudodamos pudrą.

Jei turite matinių lūpų dažų, jie gali puikiai pakeisti akių šešėlius. Tokiu būdu itin paprasta pasidaryti vienspalvį makiažą.

Matiniai lūpų dažai gali būti tepami ant nagų ir iš viršaus padengiami skaidriais lakais. Manikiūras paruoštas.

Šešėliai

Tai tikrai universalus kosmetikos gaminys. Rudos spalvos šešėliai gali būti naudojami vietoj pudros, o rausvų atspalvių – vietoj skaistalų.

Ryškių spalvų šešėliai gali būti naudojami vietoj kontūrus paryškinančių pieštukų. Ir jei sumaišysite šį produktą su grietinėle, gausite bet kokio atspalvio lūpų dažus.

Korektorius

Naudodami šį įrankį galite visiškai pakeisti savo veidą. Naudokite persikų atspalvį, norėdami paslėpti tamsius ratelius po akimis, žalią, kad pašalintumėte paraudimą ir įvairius odos defektus. Šviesiai rudos ir rudos atspalviai padės padaryti veidą intensyvesnį.

Visada eksperimentuokite su kosmetika. Galų gale, makiažas yra menas, ir, kaip žinome, jis neturi ribų.

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].