Visi žinome, jog valgyti vaisius bei daržoves yra sveika ir rekomenduojama tai daryti kiekvieną dieną. Deja, ne visiems pavyksta tokių rekomendacijų laikytis. Vis mažiau žmonių turi galimybę kasdien valgyti šviežiai namuose pagamintą maistą. Tačiau sveikatos rodikliai rodo, jog būtina gerinti savo mitybą, įtraukti į ją kuo įvairesnių maisto produktų. Daug žmonių nuolat stengiasi tai daryti, o jų pastangas galėtų palengvinti kasdienis vaisių bei daržovių sulčių vartojimas. Šviežiai namuose spaustose sultyse rasime vitaminų ir mineralinių medžiagų, skaidulų ir naudingų maisto medžiagų. Sveikų ir gardžių sulčių galime išsispausti įsigiję tinkamiausią lėtaeigę sulčiaspaudę.

REKLAMA

 

Kaip išsirinkti svajonių lėtaeigę sulčiaspaudę?

  • Rinkoje siūloma įvairių gamintojų, skirtingų prekių ženklų, sulčiaspaudžių. Nuo medžiagų iš kurių pagamintas prietaisas, nuo jo komplektacijos priklauso lėtaeigės sulčiaspaudės kaina ir kokybė. Rekomenduojama rinktis patikimų gamintojų buitinės technikos prietaisus, kurie garantuotų sklandų sulčių spaudimo procesą bei gardų rezultatą, pavyzdžiui, iš letaeige-sulciaspaude.lt.
  • Specialios konstrukcijos dėka, lėtaeigio sulčių spaudimo proceso metu neprarandami vitaminai ir kitos naudingosios medžiagos, sultys neputoja ir jų galima išgauti didesnį kiekį nei spaudžiant įprasta sulčiaspaude. Lėtaeigės sulčiaspaudės veikia tyliai, nekeldamos nepageidaujamo triukšmo, todėl sulčių spaudimas netrukdys kaimynams ir miegantiems namiškiams.
  • Rinkdamiesi sulčiaspaudę pirmiausia nuspręskite iš kokių vaisių ir daržovių norėsite spausti sultis. Lėtaeigę sulčiaspaudę galima naudoti sulčių spaudimui iš minkštų citrusinių bei kitų vaisių, taip pat kietų vaisių, šakninių bei lapinių daržovių ir kopūstų, pomidorų, agurkų ir kitų, iš uogų, sėklų bei riešutų, ir iš želmenų.
  • Susipažinkite su papildomomis prietaisų funkcijomis. Jums gali patikti praplovimo funkcija, kurią panaudoję neturėsite ardyti ir plauti sulčiaspaudės norėdami spausti sultis iš kitokių nei prieš tai spaudėte vaisių, uogų ar daržovių. O gal jums praverstų ilgas laidas, kurio dėka galėsite patogiai ir netrukdomai įsikurti virtuvėje ir išspausti šeimai naudingų sulčių.

Atraskite sau tinkamiausia lėtaeigę sulčiaspaudę. Paprastai ir lengvai pasiruoškite sveikų sulčių bei naudingų jų kokteilių. Džiaukitės pagerėjusia savo ir šeimos narių mityba bei gera sveikata.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].