Astrologė Natalija Anisimova pasakojo, kaip tinkamai atlikti ritualą su banknotu, siekiant pritraukti 2021 metais sėkmę finansų srityje.

Pasirodo, kad kai kuriems Zodiako ženklams šis namų ritualas labiausiai padeda!

Natalija perspėja, kad po tokio ritualo neįmanoma per naktį tapti oligarchu, tačiau tokiu užkalbėjimu galima žymiai pagerinti savo finansinę padėtį.

„Tai nėra stebuklinga piliulė, tačiau ji finansiškai padės patenkinti pagrindinius poreikius. Mėnulis yra atsakingas už išlikimą ir mums tai padeda“, – socialiniuose tinkluose sakė astrologė.

Be to, šis ritualas kai kuriems žmonėms gali padėti labiau, nei likusiems Zodiako ženklams.

Finansinis horoskopas visiems Zodiako ženklams lapkričio 16 d.- 22 d

„Kam labiausiai pasiseks? Kas turės Mėnulio padėtį 2-ame name, arba jis prasidės Vėžio ženklu. Bet iš tikrųjų, tai padeda beveik visiems!” – sakė specialistė.

Norėdami efektyviai atlikti šią ceremoniją, turite pasiimti banknotą, pageidautina didelio nominalo, taip pat galite naudoti užsienietišką valiutą. Šį finansinės gerovės ženklą reikia padėti ant palangės, praėjus vienai ar dviem dienoms po jaunaties. Svarbu, kad mėnulio šviesa apšviestų banknotą.

„Nepatraukite iš šios vietos banknoto 2–3 paras, kad jis pakankamai prisisotintų Mėnulio pilnėjimo energijos. Būtina pašalinti banknotą iki 7 dienų po jauno mėnulio, nes pirmoji mėnulio fazė yra galingiausia ir aktyviausia. II etapas prasideda 7 dieną. Pirmąjį etapą antrasis etapas pakeičia per krizės aspektą. Taigi, nereikia tokios energijos gaudyti“, – sako Anisimova.

Jei dėl kokių nors priežasčių pamiršote patraukti piniginę kupiūrą, nieko baisaus, sako astrologė, tačiau ritualas gali nesuveikti. Šiuo atveju svarbu prisiminti, kad pinigai pasikrovė ne tik augimo energija, bet ir gavo krizės etapo energijos.

2021, gruodžio

„Negalite panaudoti šių pinigų iki kito jauno mėnulio. Jei kupiūra paliks jūsų piniginę, tai ji išeis ne viena, o ir su kitais pinigais. Kelis sykius gali pakrauti vis tą pačią kupiūrą“, – pridūrė astrologė.

Apibendrinant, specialistė pridėjo kupiūros įkrovimo žiemos laikotarpiu grafiką. Geriausia tai padaryti sausio 14-15 dienomis, o sausio 16-18 dienomis nuimti nuo palangės. Taip pat galite atlikti ritualą vasario mėnesį: padėti 12-13 dieną ir paimti 14-17 dieną.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].