Taupumas yra kone svarbiausia gerų namų šeimininkių savybė. Palaikydamos tvarką jos sutaupo daug pinigų, nes sąmoningai naudoja viską, ką turi namuose. Jos atsargiai elgiantis su brangia įranga ir visada laikosi tam tikrų taisyklių. Ar kada nors susimąstėte, kad skalbimo miltelius galima berti ne vien tik į skalbimo priemonių skyrių, bet taip pat ir tiesiai į būgną?

REKLAMA

Taip gali būti daroma dėl kelių priežasčių. Pavyzdžiui, skalbimo mašina dėl tam tikrų gedimų gali nepasiekti skalbimo miltelių, kuriuos įbėrėte į skalbiklių stalčių. Tokiu atveju tikrai neverta tikėtis, kad drabužiai bus išskalbti pakankamai švariai.

REKLAMA

Taip pat sklando gandai, kad į skalbimo mašinos būgną įberti skalbimo milteliai kur kas geriau išskalbia drabužius. Šiuo gandu galima drąsiai suabejoti. Ar girdėjote, kaip aukšto slėgio vanduo tiekiamas būtent į tą mašinos dalį, kurioje yra skalbiklių stalčius? Dėl šios priežasties skalbimo milteliai patenka į būgną jau ištirpę.

REKLAMA

Kodėl taip svarbu, kad milteliai ištirptų prieš patekdami į skalbimo mašinos būgną? Kartais tiesioginis kontaktas su neištirpusiomis miltelių granulėmis gali lemti dėmių atsiradimą. Taip pat kai kuriuose milteliuose yra baliklių, kurie ant drabužių gali palikti dryžius.

REKLAMA

Atminkite, kad kai kuriuose skalbimo mašinų modeliuose yra skalbimo burbuliukais funkcija. Būtent vandens burbuliukai, prisotinti ištirpusių miltelių, padeda įveikti bet kokius teršalus. Įrenginys, gaminantis burbuliukus, yra tarp skalbiklių stalčiaus ir skalbimo mašinos būgno. Jei dalį miltelių supilsite tiesiai į būgną, naudoti šį skalbimo režimą nebus jokios prasmės.

REKLAMA

Jei jus domina tik tai, ar miltelių pylimas į skalbimo mašinos būgną nesugadins jūsų skalbimo mašinos, turime jus nuraminti: šis įrenginys tikrai nesuges. Vis dėlto, vertėtų pagalvoti ir apie tai, ar toks drabužių skalbimas bus pakankamai efektyvus.

REKLAMA

Taigi, kur kas palankiau skalbimo miltelius berti ne į skalbimo mašinos būgną, bet į skalbimo priemonėms skirtą stalčių. Vis dėlto, nepamirškite reguliariai išvalyti šį stalčių.
Galbūt žinote gudrybių, kaip efektyviau išskalbti drabužius? Pasidalinkite komentaruose!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.