Ant akių uždėjau aliuminio foliją. Problema išspręsta per 10 minučių!

Ant akių uždėta aliuminio folija gali išgelbėti jus po sunkios nakties, kai akys patinsta. Šis triukas pasiteisina jau po kelių minučių, todėl tikrai turėsite laiko jį pritaikyti.

REKLAMA

Kartais būna naktų, kai negalite net akimirkai užsimerkti. Verkiantis kūdikis, vakarėlis, kitą dieną numatomas svarbus projektas – šiems dalykams teikiama pirmenybė, todėl rytą atrodome ne taip, kaip norėtumėme. Norėdami kažkaip ištaisyti šią situaciją, padarykite specialų akių kompresą ir akimirksniu pamatysite skirtumą.

Atrodykite gerai prieš svarbų susitikimą

Likimas gali apgauti. Norint kažkaip išsaugoti savo gerą išvaizdą ryte, neužtenka užsidėti tonos makiažo, kuris padengtų tik patinimą aplink akis. Esant tokiai situacijai, reikia daryti tai, kas sumažins patinimą per gana trumpą laiką. Populiarūs variantai yra ledas, šalti šaukštai ar tiesiog šaldytas maistas iš šaldiklio, bet ką daryti, jei nieko panašaus neturite po ranka? Esant tokiai situacijai, verta žinoti aliuminio folijos triuką.

Ką aliuminio folija daro akims?

Trumpai tariant, folija padeda atgauti gerą išvaizdą po sunkios nakties. Atminkite, kad aliuminis nėra „vaistas“ nuo miego trūkumo ir veiks tik kritiniais atvejais. Sveiko 8 valandų poilsio pakeitimas šia plėvele nepadės jums visada atrodyti ir jaustis gerai. Supjaustykite foliją į gabaliukus, bent du kartus didesnius už jūsų akis. Tada padėkite juos į šaldiklį bent 30 minučių. Per tą laiką galite pasidaryti kitus darbus. Kai folija bus paruošta, sulenkite ją, kad ji tilptų ant akiduobės ir bent jau prispauskite prie odos. Laikykite 10 minučių. Praėjus šiam laikui, kompresas turėtų atlikti savo darbą ir galite tepti lengvą makiažą, kuris neapkraus odos ir tik užmaskuos trūkumus. Šis triukas veikia kiekvieną kartą, kai man reikia. Išbandykite ir jūs!

REKLAMA

aliuminio

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].