7 pagrindiniai vyro poreikiai, kuriuos moteris turi patenkinti

Sveikuose santykiuose kiekvieno partnerio poreikiai turėtų būti labai svarbūs. Jei vyras jaučia, kad jo moteriai reikia psichologinės paramos, jis turi patenkinti šį mylimosios poreikį. Santykiai, kuriuose bent vienas partneris ignoruoja kito poreikius, arba greitai baigsis, arba visada turės „nelaimingų santykių“ statusą.

Psichologų teigimu, vyrams dažniausiai trūksta šių 7 dalykų santykiuose.

asmuo

Saugumo jausmas

Saugumo jausmas yra absoliutaus pasitikėjimo jausmas, kai iš žmogaus nesitikima nei išdavystės, nei dūrio į nugarą, nei smūgio žemiau juostos. Paprastai šio jausmo išsiugdymas užtrunka ilgai ir lengvai suyra jau po pirmo kivirčo, kai mylimasis smogia į skaudžiausias vietas…

poreikiai

Vertybių pripažinimas

Kito vertybių pripažinimas, pagarba jo asmenybei, poreikiams ir norams yra vienas svarbiausių dalykų santykiuose. Kai sumenkinate kito nuopelnus, išjuokiate jo svajones ir norus, aplinką, pažeminate jį ir bandote pakeisti mylimojo charakterį. Tokios poros retai gyvena kartu ilgai, nes vis kažkas tokių žmonių netenkina.

Artumas

Turbūt visur pakankamai daug kalbėta apie vyro ir moters intymumo svarbą. Tai labai svarbus dalykas… Daugelis porų nusprendžia išsiskirti būtent todėl, kad prarado intymumo troškimą, kuris buvo santykių pradžioje.

Kaip skirtingų zodiako ženklų vyrai elgiasi su moterimis?

Bendruomeniškumas

Svarbu su partneriu turėti bendrų pomėgių ir leisti laiką kartu, bet neprivalote būti kartu visą parą. Svarbu suprasti, kad meilė neturėtų riboti žmogaus veiksmų ar poilsio pasirinkimo. Kiekvienas partneris turėtų turėti besąlyginę teisę praleisti dieną su draugais, šeima ar veikdamas tai, ką mėgsta. Partneris neturėtų dėl to kelti skandalo.

Įtaka

Bet kokiuose santykiuose partneriai daro įtaką vienas kitam. Be to, dažnai nutinka taip, kad vienas partneris daro didesnę įtaką kito veiksmams. Svarbu suprasti, kad šia įtaka negalima piktnaudžiauti. Nebandykite manipuliuoti savo mylimuoju, jis tai supras ir nustos jumis pasitikėti.

poreikiai

Partnerio iniciatyva

Iniciatyva turėtų būti ne tik vieno iš partnerių. Noras veikti kažką kartu turi būti iš abiejų žmonių. Būkite dėmesingi partneriui ir viskas bus gerai.

Meilės išraiška

Santykiuose labai svarbu išreikšti savo jausmus. Tai gali būti paprastas apkabinimas, bučinys į kaklą ar kaktą, prisilietimas, dovanos, laikas kartu… Bet kas. Svarbu parodyti partneriui, kad jį mylite, kad jo emocijos ir jausmai jums yra svarbūs.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].