Ar jūs pavargote nuolat pastebėti ant drabužių esančias dezodoranto dėmes? Palengvinsime jums gyvenimą! Šiandien pasidalinsime su jumis paprastomis ir veiksmingomis priemonėmis, kurios padės išvalyti dezodoranto žymes nuo jūsų drabužių.

Dėmių valymo metodai gali skirtis priklausomai nuo audinio tipo, tačiau paprastai pažįstami produktai, pavyzdžiui, citrina, vandenilio peroksidas ir daugelis kitų, greitai ir be didelių sunkumų pašalina dėmes. Šiame straipsnyje pristatome 8 būdus, kaip išvalyti dezodoranto dėmes nuo drabužių.

Dantų šepetukas

Dantų šepetukas puikiai tinka pašalinti nedidelėms dėmėms. Uždėkite bet kurį iš šiame straipsnyje minimų ingredientų ant seno dantų šepetuko ir ištrinkite juo dėmę.

Indų ploviklis

Šis skystis yra skirtas valyti net riebioms ir sunkiai pašalinamoms dėmėms, todėl puikiai tinka ir dezodoranto dėmių valymui. 

Citrina

Kartu su indų plovikliu citrinos sultys dvigubai veiksmingiau išvalo dėmes nuo drabužių.

Actas

Actas ne tik padeda pašalinti dezodoranto dėmes nuo drabužių, bet ir stiprų prakaito kvapą.

Druska

Kartu su actu druska susidoros su dezodoranto pėdsakais.

Aspirinas

Šios tabletės ne tik padeda kovoti su galvos skausmu, bet ir puikiai tirpina dezodoranto dėmes. Tiesiog sutrinkite jas į miltelius, sumaišykite su šiek tiek vandens ar acto ir užtepkite ant dėmės.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].