Kiekvienas žmogus turi poreikį bendrauti. Daugelis taip mano ir stengiasi tai daryti reguliariai.

REKLAMA

Jei tai pavyksta, jei dialogas su kuo nors sukelia malonių emocijų, žmogus jaučiasi laimingas. Jis mėgsta šią būklę ir, pasitaikius kiekvienai progai, stengiasi ją patirti. Tačiau ne visos bendravimo akimirkos gali suteikti šiltų prisiminimų.

REKLAMA

Jų tikrai nebus po bendravimo su žmogumi, kuris yra nuobodus bei paniuręs. Šį pašnekovą galima atpažinti iš kelių jam būdingų požymių.

Neturi aukso viduriuko

REKLAMA

Apie gerą ir tobulą savijautą nuobodus žmogus neturi jokio supratimo. Toks žmogus arba tyli, arba daug kalba. Jis elgiasi tik vienu iš šių būdų.

Be to jis nekreipia dėmesio į tai, kaip į jo elgesį reaguoja aplinkiniai žmonės. Jam nerūpi, ar jie dalyvauja jo dialoge, ar ne.

REKLAMA

Jis niekam nesukelia juoko

REKLAMA

Nuobodylai sunku pažvelgti į dalykus kitu kampu, atrasti juose kažką nuostabaus ir sutelkti į juos dėmesį. Jis viską mato standartiškai, jam svetimas bet koks kūrybiškumas.

Dėl šios priežasties jis niekam negali sukelti ne tik juoko, bet ir šypsenos.

REKLAMA

Ta pati gyvenimo rutina

Jis turi tokią pat rutiną ir jos laikosi daugelį metų. Toks žmogus eina į tas pačias vietas, sako tuos pačius dalykus, kalba apie tuos pačius įvykius.

REKLAMA

Jis nieko nekeičia ir netobulėja. Nuobodyla daugelį metų gyvena ta pačia patirtimi, todėl negali pasidalinti jokiomis naujomis žiniomis.

Jis nemato situacijos kito žmogaus akimis

REKLAMA

testas

Taip yra todėl, kad paniurusiam žmogui trūksta vaizduotės. Jis negali įsivaizduoti kitokio požiūrio į pasaulį nei jis pats jį mato.

REKLAMA

Jo galvoje formuojasi tam tikros nuostatos, konkrečios pažiūros, kuriomis jis vadovaujasi ir kurių negali atsisakyti net trumpam.

Visa tai tikro nuobodylos bruožai. Jis nuolat demonstruoja tokias savybes, kurias sunku būtų laikyti patraukliomis ar įdomiomis.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].