Buvę santykiai – tai gyvenimo įvykiai, kurie visiems laikams baigėsi. Tačiau prisiminimai apie juos kartais nepaleidžia bei trukdo judėti toliau.

REKLAMA

Tai ypač dažnai pasitaiko dailiosios lyties atstovėms. Jos gali gyventi mintimis apie savo buvusį vaikiną, negalėdamos jo niekaip nepamiršti.

Moteris supranta, kad tai tik trukdo jai gyventi, bet  negali pakeisti esamos situacijos. Jai dažnai nepavyksta apsimesti, kad visa tai  jau neberūpi. Ne visada pavyksta pamiršti buvusįjį, ir tai galima paaiškinti keliomis svarbiomis priežastimis.

REKLAMA

Tragedijos mastas yra perdėtas

REKLAMA

Išsiskyrimas turi neigiamų pasekmių. Tačiau jos ne visada yra tokios didelės, kaip mano pati mergina. Ji gali su savimi nesusitvarkyti bei nusiteikti negatyviai.

Tokiu atveju jos nuotaika dažnai būna labai prasta. Esant tokiai situacijai ji į viską reaguoja labai audringai ir jautriai.

REKLAMA

Savęs graužimas

Mergina gali kaltinti save dėl to, kas atsitiko bei manyti, kad tai įvyko dėl jos kaltės. Ji pati ima ieškoti savyje trūkumų, ydų, randa jų ir į juos sutelkia visą savo dėmesį.

REKLAMA

Dėl to ji ne tik pati ima viską suvokti neadekvačiai. Mergina ima matyti iškreiptą realybę. Ir tai visada trukdo jai atsigauti po artimų santykių iširimo.

Atsisakymas pripažinti tikrovę

REKLAMA

Tokiu atveju moteris nejaučia santykių pilnatvės jausmo. Ji mano, kad išsiskyrimas yra laikinas ir kad netrukus vėl galės gyventi su savo partneriu. Ji gyvena ta mintimi, net nebando susitaikyti su mintimi, kad jau viskas baigėsi. Mergina atsisako užmegzti naujas pažintis, nesugeba prisitaikyti prie naujo gyvenimo būdo. Buvęs vaikinas užima visas jos mintis.

REKLAMA

Savo tapatybės praradimas

Taip gali nutikti, jei moteris bent kartą per daug jautriai paniro į santykius ir patį vyrą ėmė per daug dievinti. Ji tokiu atveju atsiduoda jam visa savo siela, pamiršta savo pomėgius bei savirealizaciją.

REKLAMA

Esant tokiai situacijai po išsiskyrimo, ji nebeturi jokios veiklos ar pomėgių. Ji negali atsiriboti nuo savo išgyvenimų, todėl pasineria į juos bei jais gyvena.

Visi šie aspektai turi būti pašalinti, su jais turi būti dirbama kiekvieną dieną. Tuomet prisiminimai apie buvusį vaikiną lieka tolimoje praeityje.

3 zodiako ženklai, kuriems sunku žengti pirmą žingsnį santykiuose

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].