Astrologai pasakojo apie keturias pavojingiausias vasario mėnesio dienas, kurių metu gali įvykti pačių nepalankiausių situacijų. Jos gali neigiamai paveikti mūsų gyvenimą ir sėkmę, todėl turėtumėte į tai atkreipti ypatingą dėmesį.

REKLAMA

Vasario mėnesį bus net keturios tokios pavojingos dienos. Stenkitės gyventi pagal Visatos dėsnius ir nepažeisti jų siekdami sau naudos. Tokiu atveju šios keturios dienos bus ne tokios neigiamos ir lengviau nuspėjamos.

REKLAMA

Vasario 10 dieną Merkurijus susijungs su Plutonu

Pirmoji pavojinga diena – tai pirmasis iš trijų neigiamų planetų aspektų. Merkurijus ir Plutonas, dvi toliausiai viena nuo kitos nutolusios planetos, susijungs ateinančio mėnesio 10 dieną. Tai reiškia, kad remiantis prognozėmis, šios planetos atsidurs toje pačioje Žemės pusėje, todėl joms teks tarpusavyje susigrumti. Tai bus labai pavojinga diena bendraujant su nepažįstamais žmonėmis ir aiškinantis tarpusavio santykius. Stereotipinis mąstymas tokiomis dienomis gali sugriauti draugystę ir meilę. Svarbu šią dieną bus mąstyti savo galva, o ne vadovautis tam tikromis klišėmis ir išankstiniais nusistatymais.

REKLAMA

Vasario 15 dieną Venera susijungs su Neptūnu

Antroji šio mėnesio konjunkcija bus Veneros ir Neptūno jungtis. Vasario 15 dieną jos taip pat bus vienoje linijoje su Žeme, tačiau atsidurs skirtingose jos pusėse. Gali būti, kad tą dieną atgys tam tikri blogi įpročiai. Dėl Veneros silpnumo nepavyks kovoti su šiais įgeidžiais. Būtent dėl to ši diena bus labai pavojinga. Neptūnas skatina provokacijas, o Venera mus susilpnina. Todėl sunku įsivaizduoti blogesnę planetų jungtį. Šią dieną būkite atsargūs ir kontroliuokite save, kad nesusirgtumėte ir nesusigadintumėte savo gyvenimo. Kadangi planetos bus nutolusios į priešingas puses viena nuo kitos, šis aspektas truks labai trumpai, todėl didelė tikimybė, kad jums pavyks išlikti stipriems ir ištvermingiems.

REKLAMA

Vasario 16 dieną Saulė susijungs su Saturnu

REKLAMA

Trečioji vasario mėnesio konjunkcija įvyks tarp Saulės ir Saturno. Tai taip pat labai pavojinga diena, todėl dėl šio aspekto Saulės dėka tapsime emocionalesni ir labiau susikaustę. Be to, Saturnas atims iš mūsų jėgas ir sukels didelį nesaugumo jausmą. Tokiomis dienomis bus lengva prarasti pasiektos sėkmės pojūtį. Kad to išvengtume, turėtume rūpintis lengviausiais dalykais, nesudarinėti jokių sandorių, nesitaikstyti prie savo baimių ir nepuoselėti vilčių. Lūkesčiai gali nepasiteisinti.

Vasario 20 dieną Venera persikels į Avino žvaigždyną

REKLAMA

Vasario 20 diena bus labai pavojinga diena, nes Venera pereis į patį jos nekenčiamiausią Avino Zodiako ženklą. Tokioje padėtyje planeta išliks net iki kovo 15 dienos. Apskritai šiuo laikotarpiu padaugės agresijos ir meilės problemų, tačiau žinokite, kad pati pirmoji diena, kai Venera įžengs į šį Ugnies ženklą, bus pati nemaloniausia. Geriau tuo metu nesivelkite į ginčus ir niekam nepereikite kelio.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].