Jei vis dažniau jaučiate nepaaiškinamą nuovargį, negalite tinkamai atsipalaiduoti, kenčiate nuo nemigos ir tiesiog jaučiate gyvybingumo stoka – tai reiškia, kad atėjo laikas peržiūrėti savo gyvenimą ir išsiaiškinti, kas vagia jūsų energiją.

Štai keli bendri dalykai, kurie vagia gyvybinę energiją iš šiuolaikinių žmonių ir neleidžia jiems mėgautis gyvenimu.

Laiko švaistymas nenaudingiems santykiams

Jei tarp dviejų žmonių nėra energijos mainų, tokie santykiai laikomi nenaudingais ir kai kuriais atvejais net pavojingais.

Išanalizuokite savo aplinką (draugus, kolegas, artimuosius ar tiesiog pažįstamus) ir kruopščiai pagalvokite, su kuriais iš jų pabendravę pajaučiate pakilusią nuotaiką, stiprumą ir gyvybinę energiją?

Su kuo jaučiatės laimingai ir gerai, o su kuo, priešingai, jaučiate diskomfortą, prastą nuotaiką ir neigiamą poveikį?

Neturėtumėte bendrauti su paskutine žmonių kategorija, nes tokiame bendravime nėra energijos mainų. Atiduodami savo energiją, norite gauti kažką mainais, bet tai neįvyksta.

Žmogus, su kuriuo bendraujate, net nesistengia pasidalinti savo energija su jumis, nes jis tiesiog nori gauti energijos iš jūsų.

Tuščios šnekos pokalbiui palaikyti

Kalbėti apie politiką, orą, kažkieno gyvenimą ar pasaulinę krizę reikalauja masyvaus gyvybinės energijos kiekio ir daug brangaus laiko.

Tačiau šie pokalbiai nėra tokie reikšmingi, kad vertėtų dėl jų švaistyti savo gyvenimą.

Jei nenorite prarasti gyvybinės energijos, pabandykite vesti pokalbius tik naudingomis, vertingomis ir informatyviomis temomis. Taip pat venkite abstrakčių ar neigiamų, tuščių ir nenaudingų pokalbių.

Nepatinkantis darbas

Sakoma, kad jei pomėgis tampa darbu ir pradeda nešti pajamas, tai yra geriausias dalykas žmogaus gyvenime. Tačiau ne visi gauna pinigų iš darbo, susijusio su savo pomėgiais.

Kai per preivartą darote tai, kas jums nepatinka, bet kuriuo atveju prarandate energiją.

Jei neturite galimybės pakeisti nekenčiamo darbo į patogesnį ir malonesnį, tada bent jau bandykite tam tikrą laiką skirti tam, ką iš tiesų norite daryti.

Tai padės jums bent šiek tiek atkurti gyvybinę energiją, kurią išeikvojate nenaudingam darbui.

Baimės, rūpesčiai ir nerimas dėl nieko

Nepaaiškinama, nenaudinga ir nereikalinga baimė, nerimas ir stresas sukelia dvasinį disbalansą, kuris natūraliai lemia gyvybinės energijos praradimą.

Jei kitą dieną laukia svarbus susitikimas, pasistenkite mintyse neperžiūrėti galimos įvykių raidos.

Geriau užsiimkite mėgstama veikla, išgerkite arbatos, bendraukite su artimaisiais – vienu žodžiu, darykite viską, kas padės atitraukti dėmesį nuo visiškai nenaudingų minčių, kurios atima jūsų energiją.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].