3 paslaptys, kurios padės padaryti gerą pirmąjį įspūdį

Tikrai buvo akimirkų, kai visi gailėjomės nepalikę geresnio pirmojo įspūdžio. Nenuostabu, nes jis gali atverti daugybę durų ir pastatyti galybę kliūčių. Sutikę žmogų, kuris palieka gerą pirmąjį įspūdį, būname atviresni ir malonesni. Tad kaip padaryti gerą pirmąjį įspūdį?

Iš tiesų pirmąjį įspūdį nevalingai susidarome per kelias sekundes ar net jų dalis. Ir įspūdis, kurį norime padaryti kitiems, neretai priklauso nuo šalto apskaičiavimo. Prieš potencialų viršininką, žinoma, elgsimės kitaip nei savo virtuvėje.

3 gero pirmojo įspūdžio paslaptys

Natūralumas

Natūraliai elgtis reiškia atskleisti kitam žmogui ar auditorijai įvaizdį, kuris atitinka tai, kas iš tikrųjų esate. T. y., jei esate šiek tiek netvarkingas žmogus, nemėginkite sudaryti griežtai tvarkingo žmogaus įspūdžio. Ką jūs tikrai galite padaryti, tai parodyti, jog stengiatės atsikratyti šio trūkumo.

Kad sudarytumėte kitam žmogui palankiausią pirmąjį įspūdį, pabandykite pabrėžti savo stipriąsias puses ir neakcentuoti silpnybių. Bet pirmiausia turite pats jas žinoti.

Sąžiningumas

Vargu, ar kas nors galės visiškai jumis pasitikėti, jei per pirmąjį susitikimą nebūsite sąžiningas. Jei, norėdami kam nors padaryti gerą įspūdį, griebiatės melo, tada kasate sau duobę. Anksčiau ar vėliau tiesa vis tiek paaiškės. Be to, jūsų gyvenime padaugės streso, ne bijosite, kad tiesa iškils į paviršių.

Todėl pasitikėkite savimi, kitais žmonėmis ir gyvenimu. Geriau prisipažinti, kad kokia nors tema negali kalbėti, nes neturi pakankamai žinių, negu skiesti tai, kas šaus į galvą. Neapsimeskite tuo, kas nesate, nes vis tiek galiausiai galite būti tik savimi.

Tiesioginis bendravimas

Visada aiškiai supraskite, kokią žinią norite perduoti auditorijai ar pašnekovui. Jei jums buvo užduotas klausimas, atsakykite aiškiai ir suprantamai, nesiblaškydami į šalis ir nekeisdami temos. Stenkitės nesivelti į per daug nuobodžias detales ir nepaverskite dialogo monologu. Atminkite, kad pirmasis pokalbis palieka daug geresnį įspūdį, jei tai yra dinamiškas apsikeitimas pastabomis ir nuomonėmis.

Gebėjimas bendrauti su žmonėmis yra labai sudėtingas menas. Negalima automatiškai manyti, kad jūsų idėjos buvo suprastos tiksliai taip, kaip jums norėjosi. Ir nereikia tylėti. Rasti pusiausvyrą tikrai nelengva.

Šie trys principai padės padaryti gerą pirmąjį įspūdį įvairiuose susitikimuose. Atminkite juos ir nepersistenkite, stengdamiesi įspūdį sustiprinti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].